بدنبال کیفی سازی و ارتقاء آموزش در سطح کشور هستیم

رئیس کمیته آموزش فدراسیون شنا با اشاره به آغاز دومین دوره کلاس مربیگری درجه یک شنا گفت: بدنبال کیفی سازی و ارتقاء بخش آموزش در سطح کشور هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، دومین دوره مربیگری درجه یک شنا در سال ٩١ زیر نظر کمیته آموزش فدراسیون شنا از صبح امروز دوشنبه در محل پایگاه بسیج دانشجویی آغاز شد.

این دوره مربیگری با حضور ۶۰ نفر از مربیان فعال کشور در دو بخش خانم ها و آقایان از امروز دوشنبه ٢۰ آذر ماه آغاز و تا روز ٢٧ آذر ادامه خواهد داشت.

دوره مذکور در دو بخش تئوری و عملی زیر نظر اساتید و مربیان مجرب فدراسیون و با سرفصل های تدوین شده از سوی کمیته آموزش برگزار می شود.

بکتاش قیدی رئیس کمیته آموزش فدراسیون شنا، برگزاری دومین دوره کلاس مربیگری درجه یک شنا را گامی دیگر در جهت یکسان سازی و کیفی سازی آموزش شنا در سطح مربیان فعال کشور عنوان کرد و افزود: فدراسیون شنا در راستای یکپارچگی و هماهنگی امر آموزش مربیان فعال کشور اقدام به برگزاری دومین دوره کلاسهای مربیگری شنا نموده و دوره مذکور با حضور ۶۰ مربی که واجد شرایط لازم بوده اند، برگزار می شود.

قیدی با تاکید بر اینکه فدراسیون شنا در نظر دارد این دوره های آموزشی را بصورت مستمر و پیوسته برگزار کند، تصریح کرد: این دوره مربیگری با حضور اغلب مربیان شهرستانی و با رویکرد ایجاد بستر مناسب درجهت کیفی سازی دوره های درجه یک مربیگری در استانها برگزار می شود و در تلاش هستیم تا با تداوم برگزاری این کلاسها، زمینه پیشرفت آکادمیک و علمی رشته شنا در سطح کشور را فراهم کنیم.

image_printپرینت مطلب