برتری نفت و گاز امیدیه مقابل نفت و گاز گچساران در دیدار افتتاحیه

بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور با برتری نفت و گاز امیدیه مقابل نفت و گازگچساران در دیدار افتتاحیه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، فصل جدید رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور از امروز جمعه ٢۴ شهریور ماه با رقابت ٨ تیم؛ کشواد تهران، انقلاب فارس، فولاد ماهان سپاهان، کوثر گیلان، نفت و گاز امیدیه، نفت و گاز گچساران، شهبازی زنجان و خانه شناگران خوزستان آغاز شد که در نخستین دیدار از دور رفت این رقابتها عصر امروز جمعه تیم نفت و گاز امیدیه در ورزشگاه ولایت این شهر به مصاف دیگر تیم هم خانواده خود نفت و گاز گچساران رفت و در پایان موفق شد با نتیجه١٣ بر۵ مقابل میهمان خود به برتری دست یابد.
این دیدار را که مسابقه افتتاحیه فصل جدید رقابتهای لیگ برتر به شمار می رفت را عبد الامیر ریحانی و منصور مهذب صانعی قضاوت کردندو
محمد هادی بیک ناظر برجسته واترپلو کشورمان نیز ناظر این دیدار بود.
هفته دوم از دور رفت بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور ٣١ شهریور با انجام ۴دیدار برگزار می شود. شایان ذکر است زمان برگزاری سه دیدار دیگر هفته نخست لیگ برتر واترپلو متعاقبا از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.
لازم به یادآوری است، تیم واترپلو فولاد ماهان سپاهان عنوان قهرمانی دو دوره اخیر رقابتهای لیگ برتر واترپلو کشور را در اختیار دارد و قرار است به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات جام باشگاههای آسیا شرکت کند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.