برنامه زمانبندی مسابقات شنا بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸

Print Friendly
برنامه زمانبندی مسابقات شنا بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸

طبق اعلام کمیته برگزاری بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ برنامه زمانبندی مسابقات شنا در این رقابت‌ها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شنا ایران متشکل از ۴ شناگر ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ تهران را به مقصد اندونزی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ ترک خواهد کرد. مهدی انصاری، سینا غلامپور، بنیامین قره‌حسنلو و علیرضا یاوری چهار شناگر تیم ملی ایران در این رقابت‌‎ها هستند. طبق اعلام کمیته برگزاری بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، از روز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ( ۱۹ آگوست ۲۰۱۸) رقابت‌های شنا در این مسابقات آغاز خواهد شد. ملی پوشان شنای ایران در ۱۰ ماده انفرادی و دو ماده تیمی به آب خواهند زد.

هجدهمین دور بازی‌های آسیایی از ۲۷ مرداد الی ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ (۱۸ اگوست الی دوم سپتامبر ۲۰۱۸) در کشور اندونزی برگزار خواهد شد. برنامه تیم ملی شنا ایران در این رقابت‌ها به شرح ذیل است :

یکشنبه ۲۸/ ۰۵ /۹۷ روز نخست
ماده ۲۰۰ متر آزاد مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
علیرضا یاوری فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
 

 

 

دوشنبه ۲۹/ ۰۵ /۹۷ روز دوم (نماینده ای از ایران به آب نمیزند)
 

 

 

سه ‍‌‌شنبه ۳۰/ ۰۵ /۹۷ روز سوم 
ماده ۵۰ متر آزاد مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
سینا غلامپور+ بنیامین قره‌حسنلو فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
 

 

 

چهار‍‌‌شنبه ۳۱/ ۰۵ /۹۷ روز چهارم 
ماده ۱۰۰ متر پروانه مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
مهدی انصاری+ علیرضا یاوری فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
ماده ۱۰۰ متر قورباغه مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
مهدی انصاری  فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
تیم ایران  فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
 

 

 

پنج شنبه ۰۱/ ۰۶ /۹۷ روز پنجم 
ماده ۵۰ متر پروانه مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
مهدی انصاری  فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
ماده ۱۰۰ متر آزاد مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
سینا غلامپور + بنیامین قره‌حسنلو فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
 

 

جمعه ۰۲/ ۰۶ /۹۷ روز ششم 
ماده ۵۰ متر قورباغه مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
مهدی انصاری  فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)
ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی مرحله مقدماتی
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ (به وقت محلی)
تیم ایران  فینال
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (به وقت محلی)

انتهای


Print Friendly

اخبار مرتبط