برنامه کامل دور برگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو

Print Friendly
برنامه کامل دور برگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو

پس از صدرنشینی دانشگاه آزاد اسلامی در دور رفت بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو، برنامه کامل مرحله برگشت این رقابت ها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سازمان لیگ واترپلو برنامه مسابقات دور برگشت و مرحله حذفی بیست و چهارمین دوره لیگ برتر را اعلام کرد. بر اساس این برنامه ریزی رقابت های مرحله مقدماتی در اواخر دی ۱۳۹۳ به پایان می رسد. همچنین مرحله حذفی این رقابت ها از  ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ آغاز می شود. تیم ها پس از برگزاری ۲۱ مسابقه در دور برگشت، در تاریخ ۲۳ یا ۲۴ ماه بهمن با برگزاری دیدار فینال تکلیف قهرمان این فصل از رقابت های لیگ برتر واترپلو را مشخص می کنند.

مرحله رفت این مسابقات با صدرنشینی دانشگاه آزاد و تعقیب این تیم توسط فولاد مبارکه سپاهان به پایان رسید.

 

 

جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته هفتم (نیم فصل):

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۵ ۵ ۰ ۰ ۶۸ ۲۹ ۳۹+ ۱۰
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۵ ۴ ۱ ۰ ۷۱ ۴۸ ۲۳+ ۸
۳ شهید شهبای زنجان ۵ ۲ ۲ ۱ ۴۸ ۴۵ ۳+ ۵
۴ نفت امیدیه ۵ ۲ ۲ ۱ ۴۶ ۶۱ ۱۵- ۵
۵ نفت و گاز گچساران ۵ ۱ ۴ ۰ ۳۹ ۵۰ ۱۱- ۲
۶ چوکا تالش ۵ ۰ ۵ ۰ ۲۰ ۵۹ ۳۹- ۰

 

 

برنامه مسابقات دور برگشت بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو (سال ۱۳۹۳):

بازی

هفته تیم تیم روز و تاریخ ساعت شهر

۱

اول چوکا تالش دانشگاه آزاد اسلامی معوقه ۱۵ بندرانزلی
۲ اول شهید شهبازی زنجان فولاد مبارکه سپاهان معوقه ۱۵

زنجان

۳ اول نفت و گاز گچساران نفت امیدیه معوقه ۱۵

گچساران

۲۴لغایت ۲۹ آذرماه مسابقات باشگاههای آسیا

۴

دوم نفت و گاز گچساران دانشگاه آزاد اسلامی جمعه۹۳/۱۰/۵ ۱۵ گچساران
۵ دوم فولاد مبارکه سپاهان چوکا تالش جمعه۹۳/۱۰/۵ ۱۵

اصفهان

۶ دوم نفت امیدیه شهید شهبازی زنجان جمعه۹۳/۱۰/۵ ۱۵

امیدیه

۷

سوم دانشگاه ازاد اسلامی شهید شهبازی زنجان پنجشنبه ۹۳/۱۰/۱۱ ۱۷:۳۰ تهران
۸ سوم فولاد مبارکه سپاهان نفت امیدیه جمعه ۹۳/۱۰/۱۲ ۱۶

اصفهان

۹

سوم چوکا تالش نفت و گاز گچساران جمعه ۹۳/۱۰/۱۲ ۱۵ بندرانزلی
۱۰ چهارم نفت و گاز گچساران فولاد مبارکه سپاهان جمعه۹۳/۱۰/۱۹ ۱۵

گچساران

۱۱

چهارم نفت امیدیه دانشگاه آزاد اسلامی جمعه ۹۳/۱۰/۱۹ امیدیه
۱۲ چهارم شهید شهبازی زنجان چوکا تالش جمعه ۹۳/۱۰/۱۹ ۱۵

زنجان

۱۳

پنجم دانشگاه ازاد اسلامی فولاد مبارکه سپاهان پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵ ۱۷:۳۰ تهران

۱۴

پنجم شهید شهبازی زنجان نفت و گاز گچساران جمعه۹۳/۱۰/۲۶ ۱۵:۰۰

زنجان

۱۵ پنجم نفت امیدیه چوکا تالش جمعه۹۳/۱۰/۲۶ ۱۵

امیدیه

۱۶

برگزاری مسابقه بین تیمهای پنجم و ششم لیگ برتر و احراز مقام پنجم وششم

روز جمعه مورخ ۹۳/۱۱/۱۰ ساعت ۱۵ تهران یا یکی از تیم های داوطلب

۱۷

مرحله رفت پلی آف تیم چهارم لیگ برتر تیم اول لیگ برتر جمعه۹۳/۱۱/۱۰ ۱۵ تیم چهارم

۱۸

مرحله رفت پلی آف تیم سوم لیگ برتر تیم دوم لیگ برتر جمعه ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۵

تیم سوم

۱۹ مرحله برگشت پلی آف تیم اول لیگ برتر تیم چهارم لیگ برتر     پنجشنبه یا جمعه      ۱۶ یا ۱۷ بهمن ماه ۱۵

تیم دوم

۲۰

مرحله برگشت پلی آف  تیم دوم لیگ برتر تیم سوم لیگ برتر     پنجشنبه یا جمعه      ۱۶ یا ۱۷ بهمن ماه ۱۵ تیم اول
۲۱ رده بندی تیم های بازنده ردیف های ۱۹ و ۲۰ ۲۳یا۲۴ بهمن ماه اعلام میگردد

تهران

۲۲

فینال تیم های برنده ردیف های ۱۹ و ۲۰ ۲۳یا۲۴ بهمن ماه اعلام میگردد

تهران

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط