بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا/

برگزاری جشنواره شنا پسران استان آذربایجان شرقی

Print Friendly
برگزاری جشنواره شنا پسران استان آذربایجان شرقی

جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا ویژه پسران در مجتمع گردشگری سد امند استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جشنواره شنا به مناسبت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا در استان استان آذربایجان شرقی در بخش پسران با شعار (شنا برای همه ، شنابرای زندگی) به میزبانی  مجتمع گردشگری سد امند به همت هیات شنا این استان برگزار شد.

این جشنواره شنا با حضور ۵۰ شناگر در دو رده سنی زیر ۱۴ و بالای ۱۴ سال برگزار شد. اکبر فرج اللهی رئیس هیات شنای استان آذربایجان شرقی با حضور در محل برگزاری ضمن قدردانی از اولیا و مربیان محترم جهت حضور در این جشنواره افزود؛ امیدواریم با پیگیری واکسیناسیون عمومی کرونا و ریشه کن شدن این بیماری دوباره میادین ورزشی خصوصا شنا بصورت کامل بازگشایی شود تا همه از نعمت ورزش برخوردار شویم.

یعقوب عبدی رئیس اداره ورزش و جوانان صوفیان نیز با حضور در اختتامیه این مسابقات گفت: از دیرباز فصل تابستان به عنوان فصل شنا شناخته می شد ولی با شیوع ویروس کرونا این موضوع تحت الشعاع قرار گرفت ولی هیأت شنای استان با تلاش و برنامه ریزی توانسته است با رعایت جوانب بهداشتی و پروتکلهای مرتبط این جشنواره را برگزار کند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط