برگزاری دوره مربیگری بین المللی با چشم انداز المپیک ٢۰١۶

مدیر اجرایی فدراسیون شنا برگزاری دوره های آموزشی و کلاسهای بین المللی مربیگری شنا را با هدف ارتقاء سطح دانش مربیان کشور و با چشم انداز المپیک ٢۰١۶ ریودوژانیرو برزیل عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن سمیع زاده، مدیر اجرایی و نماینده فدراسیون در کلاس بین المللی شنا در خصوص سطح فنی این دوره تاکید کرد: برای برگزاری این دوره درخواست حضور ارنست مگلسو و دیوید سیلو، مربیان تیم ملی شنای آمریکا را داده بودیم که با توجه به برگزاری مسابقات المپیک، این مربیان نتوانستند به ایران بیایند و فدراسیون جهانی شنا فرناندو دلگادو که یکی از برجسته ترین مربیان شنای آمریکاست را به ما معرفی کرد.

وی افزود: این برای اولین بار است که این دوره در خارج از تهران برگزار می‎شود و مشهد میزبانی خوبی در این دوره دارد و همه شرایط برای برگزاری مناسب دوره محیا است.

مدیر اجرایی فدراسیون شنا تاکید کرد: پس از پایان مسابقات المپیک لندن، برای درخشش شناگران مان در المپیک ریودوژانیرو برنامه‌ریزی کردیم که در همین راستا این دوره برای افزایش سطح فنی مربیان کشور برگزار شد تا این مربیان بتوانند شناگران خوبی را در استانها تربیت کنند تا شنا هم بتواند مانند سایر رشته‌ها در المپیک عملکرد مطلوبی داشته باشد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.