برگزاری مرحله سوم رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

Print Friendly
برگزاری مرحله سوم رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

مرحله سوم رکوردگیری اختیاری شناگران مبنی بر توسعه و حضور شناگران در مسابقات مختلف و حضور در رقابت‌ فصل‌های تمرینی در پایگاه‌های ملی شنا استان‌ها روز پنج‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام قبلی کادر فنی تیم ملی شنا در خصوص برگزاری رکورد گیری از شناگران در پایگاه‌های ملی شنا که در چهار مرحله پیش بینی شده است، مرحله سوم این رکورد گیری روز پنجشنبه (۱۱ بهمن ۱۳۹۷) برگزار می‌شود.

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های ملی شنا در این خصوص افزود: مرحله سوم این رکورد گیری  ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ مبنی بر توسعه و حضور شناگران در مسابقات مختلف و همچنین حضور در رقابت‌ فصل‌های تمرینی در پایگاه ملی شنا استان‌ها برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: با توجه به استقبال مربیان و شناگران تحت پوشش در دوره‌های گذشته، شناگران مستعد ، مربیان و تیم‌هایی که شناگران با انگیزه و نزدیک به معیارهای مستعدین را دارند می‌توانند با معرفی این افراد به سرمربیان پایگاه‌های ملی شنا در این رکوردگیری شرکت کنند.

بیداریان  در پایان گفت: همچنین مربیانی که شناگران مستعد را می‌شناسند می‌توانند از طریق فرم‌هایی که در اختیار دارند این شناگران را به کادر فنی معرفی کنند تا در کمپ‌های بعدی تیم ملی از آنها دعوت به عمل آید.

  • برنامه پایگاه ملی شنا تهران (سرمربی خشایار حضرتی)

ساعت برگزاری :  ۸:۰۰ صبح الی ۱۱:۰۰
محل برگزاری : استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی

 

  • برنامه پایگاه ملی شنا مشهد (سرمربی مجید مشتاق عشق)

ساعت برگزاری :  ۱۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰
محل برگزاری : استخر شهید حججی مشهد

 

  • پایگاه ملی شنا اصفهان (سرمربی گامردیلانچیان)

ساعت برگزاری :  ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۰۰
محل برگزاری : استخر انقلاب اصفهان

لازم به ذکر است شناگران تحت پوشش پایگاه ملی شنا استان فارس نیز می‌توانند برای شرکت در این رکورد گیری در تاریخ مقرر به پایگاه ملی اصفهان مراجعه کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط