بیداریان: امیدوارم نماینده شایسته ای برای شنای ایران باشم

محمد بیدراریان تنها نماینده شنای ایران در المپیک ٢۰١٢ لندن فردا عازم این کشور خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محمد بیداریان شناگر ٢۴ ساله تیم ملی شنای کشورمان که بر اساس ضوابط فدراسیون جهانی شنا (فینا) و با سهمیه اعطایی (وایلد کارت) جواز حضور در رقابتهای شنای المپیک لندن را به دست آورده است بامداد فردا چهارشنبه در قالب دومین گروه از کاروان اعزامی کشورمان به المپیک راهی شهر لندن محل برگزاری این مسابقات خواهد شد.
محمد بیداریان روز ١۰ مرداد ماه در ماده ١۰۰ متر آزاد در ورزشگاه مرکزی “آکواتیس” محل برگزاری رقابتهای شنای المپیک لندن با حریفان جهانی خود به رقابت خواهد پرداخت. در رقابتهای شنای المپیک لندن ١۰٢ مدال در رشته شنا توزیع می شود.
تنها شناگر المپیکی کشورمان را محسن رضوانی دبیر فدراسیون به عنوان سرپرست همراهی خواهد کرد.
محمد بیداریان که طی شش ماه گذشته روند رو به رشدی را طی کرده، امیدوار است در المپیک لندن بتواند رکورد ملی خود را بهبود بخشد.
وی ظرف یک ماه گذشته تمرینات منظمی را زیر نظر یورگ وویت سرمربی آلمانی تیم ملی شنا پیگیری کرده است.
وی با بیان اینکه امیدوارم حضور موفقی در المپیک لندن داشته باشم اظهار داشت: من یک سال است که به صورت فشرده برای موفقیت در المپیک تلاش کرده ام و تمرینات سختی را پشت سر گذاشته ام و امیدوارم مزد زحماتم را با کاهش رکورد ملی رشته ١۰۰ متر آزاد به دست آورم.
وی تصریح کرد: به هر حال حضور در المپیک افتخار بزرگی است و موفقیت در این رقابتها نیاز به آمادگی روحی روانی بالایی دارد و در حال حاضر با بهترین شرایط آمادگی راهی المپیک می شوم و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای شنای ایران در المپیک لندن باشم.

image_printپرینت مطلب