بیداریان در استارت مشکل داشت/ امیدوارم شنا هرچه زودتر به ثبات برسد

دبیر فدراسیون شنا گفت: شناگر المپیکی ایران در آغاز مسابقه و در استارتش دچار مشکل شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن رضوانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد محمد بیداریان در رقابت‌های مقدماتی شنای ١۰۰ متر آزاد اظهار داشت: بیداریان در استارت کارش کمی با مشکل روبرو شد و نتوانست عملکرد قابل انتظاری داشته باشد.

وی افزود: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که در رقابت‌های قهرمانی آسیا در دبی نتایج خوبی کسب کنیم.

رضوانی تصریح کرد: همه منتظر بودند تا محمد بتواند رکورد ملی و خودش را بهبود بخشد. درحالی که کاملا حرفه‌ای برنامه‌ریزی کرده بود، اما در یک اتفاق نتوانست به هدف خود برسد. نمی‌خواهم بهانه بیاورم، اما معتقدم بیداریان مستحق جابجایی رکورد ملی بود.

رضوانی خاطرنشان کرد: امیدوارم زحمات کارمان را در رقابت‌های آسیایی بگیریم. امیدوارم شنا زودتر به ثبات برسد تا بتوانیم بهتر برنامه‌ریزی کنیم. به هرحال مسائلی در عملکرد نه چندان خوب بیداریان تاثیرگذار بود که امیدواریم زودتر برطرف شود تا در بازی‌های آسیایی به نتایج مطلوب برسیم.

وی با بیان اینکه انشاالله روزی برسد که شنای ایران با حداقل ١۰ شناگر به المپیک اعزام شود، گفت: درصد زیادی از ورزشکاران حاضر در المپیک مربوط به ورزش های آبی است. امیدوارم با برنامه‌ریزی و برنامه‌مداری بتوانیم به اهداف خود برسیم.

محمد بیداریان، شناگر ٢٣ ساله المپیکی ایران در مرحله مقدماتی ١۰۰ متر آزاد توانست ١۰۰ متر را در مدت زمان ۵٢ ثانیه و ٩٣ صدم ثانیه شنا کند و در دسته خود در جایگاه ششم قرار بگیرد.

image_printپرینت مطلب