تهران و فارس پیشتاز شنا قهرمانی کشور

Print Friendly
تهران و فارس پیشتاز شنا قهرمانی کشور

رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال با پیشتازی استان های فارس و تهران به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۲ به میزبانی استان فارس (شیراز) برگزار […]

رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال با پیشتازی استان های فارس و تهران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۲ به میزبانی استان فارس (شیراز) برگزار می شود. رقابت های روز دوم با برگزاری ۹ماده فینال در رده های سنی ۱۲-۱۱ و ۱۴-۱۳ سال پیگیری شد.
در پایان رقابت های روز دوم استان فارس با ۲۱۳ امتیاز صدرنشین رده سنی ۱۲-۱۱ سال لقب گرفت. در رده سنی ۱۴-۱۳ سال نیز تیم استان تهران با ۲۶۸ امتیاز پیشتاز است. در رده بندی کلی هر دو رده سنی رقابتی نیز تیم خراسان رضوی مقام نخست را تا پایان روز دوم این رقابت ها از آن خود کرده است.

*مجموع امتیاز تیمی رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال تا پایان روز دوم:
۱. خراسان رضوی ۲۲۲ امتیاز
۲. تهران ۲۱۷ امتیاز
۳. فارس ۱۸۷ امتیاز
۴. اصفهان ۱۴۹ امتیاز
۵. قزوین ۱۳۸ امتیاز

*مجموع امتیاز تیمی رده های سنی ۱۱-۱۲ سال تا پایان روز دوم:
۱. فارس ۲۱۳
۲. تهران ۱۸۸
۳. خراسان رضوی ۱۷۸
۴. اصفهان ۱۵۷
۵. قزوین ۱۵۶

*مجموع امتیاز تیمی رده های سنی ۱۳-۱۴ سال تا پایان روز دوم:
۱. تهران ۲۶۸
۲. خراسان رضوی ۲۶۳
۳. فارس ۱۷۴
۴. البرز ۱۴۵
۵. اصفهان ۱۳۳

*نفرات برتر روز دوم رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال:

۴۰۰ متر آزاد:
۱ البرز، امیر محمد عزیزی مقدم ۰۴:۵۷.۱۴
۲ تهران، علیرضا ملکی ۰۵:۰۱.۴۱
۳ فارس، آروین صارمی ۰۵:۰۷.۸۲

۵۰ متر قورباغه:
۱ کرمانشاه، علی سراوند ۰۰:۳۷.۲۵
۲ توابع تهران، امیر حسین خان محمدی ۰۰:۳۸.۱۸
۳ اصفهان، امیرحسین امیرخانی ۰۰:۳۸.۲۸

۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ البرز، امیر محمد عزیزی مقدم ۰۱:۱۳.۱۰
۲ فارس، امیر سالار سلطانی مقدم ۰۱:۱۴.۵۰
۳ خراسان رضوی، یاسین قنبر زاده ۰۱:۱۶.۲۶

۱۰۰*۴ متر مختلط تیمی:
۱ قزوین “سید ارین خیابانی، ارین قلعه نوعیف، امیر ماله میر چگینی، محمد مهیار نکونام” ۰۵:۰۶.۲۲
۲ خراسان رضوی “یاسین قنبر زاده، فرشید غناعتی، سجاد صفر زاده، جواد صدوقی” ۰۵:۰۶.۲۵
۳ فارس “امیر سالار سلطانی مقدم، متین تاجیک زاده، علی دهقان سعدی، اروین صارمی” ۰۵:۰۶.۷۳

*نفرات برتر روز دوم رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۴-۱۳ سال:

۴۰۰ متر آزاد:
۱ تهران، سامان سپید دست ۰۴:۴۳.۴۷
۲ اصفهان، متین خیرالهی ۰۴:۴۶.۹۳
۳ البرز، بنیامین قره حسنلو ۰۴:۴۷.۶۱

۵۰ متر قورباغه:
۱ خراسان رضوی، آرین نسیمی شاد ۰۰:۳۲.۵۹
۲ خراسان رضوی، امیر محمد سرابی ۰۰:۳۳.۱۹
۳ کرمانشاه، امیر حسام دارابی ۰۰:۳۴.۷۴

۲۰۰ متر پروانه:
۱ تهران، سامان سپید دست ۰۲:۲۷.۵۹
۲ فارس، پارسا حکمت اردکانی ۰۲:۳۱.۵۶
۳ خراسان رضوی، امیر رضا علی اصغر زاده ۰۲:۳۲.۷۸

۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ خراسان رضوی، محمد صحافی ۰۱:۰۶.۸۲
۲ قزوین، علی ماله میر چگینی ۰۱:۱۰.۱۸
۳ هرمزگان، علیرضا زمردی ۰۱:۱۰.۶۲

۱۰۰*۴ مختلط تیمی:
۱ تهران “سامان سپید دست، سامان قپانوری، امیر عباس امرالهی، علیرضا شاد پی” ۰۴:۴۱.۵۴
۲ البرز “بنیامین قره حسن لو، احمد رضا کوه فلاح، مهدی نماینده کار، نعمان حسن زاده” ۰۴:۴۸.۵۹
۳ گیلان “امیر محمد بایرامی، اریان خوش اخلاق، مهدی رمضانی زاده، سهند کاظم زاده” ۰۴:۵۱.۲۲

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط