نتایج مسابقات شنا آب های آزاد جام بزرگسالان

Print Friendly
نتایج مسابقات شنا آب های آزاد  جام بزرگسالان

مسابقات شنای آب های آزاد بزرگسالان و پیشکسوتان قهرمانی کشور با قهرمانی تیم تهران الف و نایب قهرمانی مازندران در نوشهر پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای آب های آزاد بزرگسالان و پیشکسوتان قهرمانی کشور  امروز (دوشنبه) به میزبانی استان مازندران در شهرستان نوشهر برگزار شد. در مجموع تیمی این مسابقات، تیم تهران الف با ۱۱۹ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، مازندران با ۱۰۶ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم البرز با کسب ۱۰۱ امتیاز در جایگاه سوم کشور قرار گرفت.

این رقابت ها به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با محوریت شهید شاخص ورزش کشور حسن فقیهی جویباری در ۱۰ رده سنی بزرگسالان و پیشکسوتان و با شرکت ۱۴۱ شناگر، امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ در حوضچه کپورچال شهرستان نوشهر – مازندران برگزار شد و در بخش انفرادی نتایج زیر به دست آمد.

برای مشاهده نتایج کامل مسابقات شنا آب های آزاد جام بزرگسالان کلیک کنید.

مراسم اهدای جوایز این مسابقات با حضور محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران، اسلامی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران، یعقوبی سرپرست هیات شنا مازندران، اعضای شورای شهر و شهردار نوشهر، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و رئیس اداره ورزش و جوانان نوشهر برگزار شد.

در اختتامیه این رویداد ورزشی از محسن فقیهی جویباری فرزند شهید شاخص جامعه ورزش کشور در سال ۱۴۰۰ شهید والامقام حسن فقیهی جویباری و همچنین از ۲ شناگر پیشکسوت و رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس به نامهای حمداله محمدی خیکانی و رستم علی شیرودی از قهرمانان شنای آب های آزاد شرکت کننده در این مسابقات نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس و ترویج و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت با اهداء تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هدایای ارزنده قدردانی و تجلیل شد.

هفته گذشته نیز در همین مکان هیات شنای استان مازندران میزبان شناگران آب های آزاد رده سنی زیر ۲۰ سال و بالای ۲۰ سال کشور بود که تیم مازندران نایب قهرمان شد.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط