تیم ملی شنای ایران به چهارمین مدال نقره دست یافت

تیم ملی شنای کشورمان با کسب مدال نقره ماده ۴ در ١۰۰ متر آزاد تیمی به چهارمین مدال نقره خود در رقابتهای شنای کاپ آزاد مالزی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در سومین روز مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی عصر امروز شنبه تیم ۴ در١۰۰ متر آزاد کشورمان متشکل از ؛ محمد بیداریان، سروش خواجگی، پوریا مالدار قصری و احمد رضا جلالی در فینال این ماده موفق شدند با ثبت زمان ٣ دقیقه و ٣۴ ثانیه و ٣٨ صدم ثانیه به عنوان دومی و مدال نقره دست یابد.

در این ماده شناگران تیم های اندونزی و مالزی بر سکو های اول و سوم ایستادند.

به این ترتیب تا پایان سومین روز از مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی تیم ملی شنای کشورمان موفق به کسب ۴ مدال نقره در مواد ۴ در ٢۰۰ متر آزاد، ۴ در ١۰۰ متر مختلط انفرادی، ۵۰ متر پروانه (افشین عسگری) و ۴ در ١۰۰ متر آزاد تیمی شده است.

ملی پوشان شنای کشورمان فردا و در چهارمین روز این رقابتها در مواد ۵۰ متر آزاد، ١۵۰۰ متر آزاد تیمی، ١۰۰ متر پروانه و ٢۰۰ متر کرال پشت با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهد پرداخت.

مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی که از ١۴ اردیبهشت ماه در کوالالامپور آغاز شده است، پس از ۴ روز رقابت فردا یکشنبه به کار خود پایان می دهد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.