بازی های داخل سالن آسیا 2017 – ترکمنستان

تیم ملی شنا به دور نهایی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد راه یافت/ انصاری در ۵۰متر قورباغه و ۱۰۰ متر پروانه فینالیست شد

Print Friendly
تیم ملی شنا به دور نهایی 4 در 100 متر آزاد راه یافت/ انصاری در 50متر قورباغه و 100 متر پروانه فینالیست شد

در صبح دومین روز از رقابت های شنا بازی های داخل سالن آسیا تیم ملی شنا به دور نهایی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد راه یافت و مهدی انصاری نیز با رکورد شکنی در ۱۰۰ متر پروانه و همچنین ۵۰ متر قورباغه فینالیست شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شنا ایران در دومین روز مسابقات شنا مسافت کوتاه( استخر ۲۵ متر) بازی های داخل سالن آسیا به میزبانی عشق آباد ترکمنستان در ماده های مختلف نماینده داشت.

در ماده ۵۰ متر قورباغه مهدی انصاری با ثبت زمان  ۲۷٫۹۸  و آریا نسیمی شاد با زمان ۲۸٫۳۲ به سکوی پایان رسیدند. انصاری با این رکورد در رده هشتم دور مقدماتی قرار گرفت و راهی فینال شد.

کاپیتان جمال چاووشی فر نیز در ماده ۵۰ متر کرال پشت با زمان ۲۶٫۰۱  و محسن مهمان نواز با  ۲۶٫۱۵ به کار خو پایان دادند.

در ماده ۱۰۰ متر پروانه مهدی انصاری نمایش فوق العاده ای داشت و شکستن رکورد ملی و با ثبت زمان  ۵۳٫۲۳ در دسته خودش اول و در مجموع مرحله مقدماتی سوم شد و جواز حضور در فینال را بدست آورد.

تیم ملی ایران در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد با ترکیب سینا غلامپور، علیرضا یاوری، سروش قندچی و بنیامین قره حسنلو به آب زد و با ثبت زمان ۳٫۲۰٫۷۶ در رده دوم دور مقدماتی قرار گرفت و راهی فینال شد. در جریان این مسابقه سینا غلامپور نماینده نیشابوری شنا ایران زمان ۴۹٫۱۳ را ثبت کرد و فقط ۳ صدم ثانیه تا شکستن رکورد ملی ایران در ۱۰۰ متر آزاد کم آورد.

 

برای مشاهده نتایج کامل ۱۰۰ پروانه اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده نتایج کامل ۵۰ متر قورباغه اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده نتایج کامل ۵۰ متر کرال پشت اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده نتایج کامل ۴ در ۱۰۰ متر آزاد اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط