ثبت نام دوره بازآموزی ویژه مربیان درجات ۳ شنا در سال ۱۳۹۹

Print Friendly
ثبت نام دوره بازآموزی ویژه مربیان درجات 3 شنا در سال 1399

قابل توجه مربیان درجه ۳ شنای سراسر کشور که از دوره های بازآموزی استان خود جامانده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا آخرین دوره بازآموزی ویژه مربیان درجات ۳ شنا را در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد کرد. این دوره به صورت مجازی و آنلاین روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۹ از ساعت ۹:۳۰لغایت ۱۵:۳۰ برگزار می شود.

کلیه مربیان درجه۳ سراسر کشور که از بازآموزی شنا استان خود جامانده اند می توانند در این کلاس که در سامانه بارگذاری شده ثبت نام نمایند.(htpps://register.irsf.ir)

مربیان درجات ۲و۱  از ثبت نام در این بازآموزی خودداری نمایند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس درکلاس معادل حداقل ۴ ساعت خواهد بود این دوره فقط برای مربیان درجه ۳ شنای سراسر کشور است.

 

مراحل ثبت نام:

ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده(ایجادحساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی اشان تکمیل کنند.

سپس کارت درجه ۳شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.

بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ بازآموزی درجه ۳ فدراسیون (مربوط به ۲۹بهمن) را انتخاب و شهریه کلاس را از طریق پرداخت الکترونیکی واریز نموده و ثبت نام نمایید.

در روز کلاس کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا(https://swim1399.ir) اقدام کرده و برای ورود به اتاق بازآموزی ها ؛ کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنید.

برای ثبت نام در این دوره ملزم به ثبت کارت مربیگری درجه ۳ شنا در درخواست ثبت سوابق می باشید.(اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست).

ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجات ۳شنای استانهای سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه نیز اتاق بازآموزی برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز وفعال خواهد بود.

کلاس از ساعت ۹ صبح از طریق آدرس (https://swim1399.ir) قابل ورود برای ثبت نام کنندگان است. ربات سامانه در طول کلاس-۹:۳۰ الی ۱۵:۳۰- حضور افرادرا (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به اینکه آخرین دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ توسط فدراسیون شنا خواهد بود و با توجه به ظرفیت محدود کلاس لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط