جشنواره گل هیات گیلان و صعود نفت امیدیه به جمع صدرنشینان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، از هفته سوم بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور امروز جمعه ١١ آذر ماه با انجام ٣ دیدار در شهرهای گچساران، گیلان و امیدیه پیگیری شد.

در گچساران، تیم واترپلو نفت و گاز این شهر که در دو هفته گذشته دیدارهایش به دلایل مختلف لغو شده بود، در دیداری نزدیک و پایاپای مقابل خانه شناگران اصفهان به تساوی ٨ – ٨ دست یافت تا دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دهند.

در انزلی، پرگل ترین دیدار هفته رقم خورد و طی آن هیات شنای گیلان با نتیجه ١٨ بر ۵ هیات شنای خراسان را با شکست بدرقه کرد تا نخستین برد فصل را در خانه جشن بگیرد.

در شهر امیدیه نیز تیم نفت و گاز امیدیه با برتری ١۵ بر ٩ مقابل هیات شنای خوزستان به دومین پیروزی پیاپی فصل خود دست یافت تا به جمع سه تیم بالای جدول محلق شود.

قرار بود در هفته سوم تیم های فولاد ماهان سپاهان و هیات شنای زنجان در اصفهان به میدان بروند که به جهت در پیش بودن مسابقات واترپلو جام باشگاههای آسیا (١۴ آذر ماه ) و جلوگیری از مصدومیت احتمالی بازیکنان تیم فولاد ماهان سپاهان ( نماینده کشورمان در این رقابتها ) این دیدار لغو و به زمان دیگری موکول شد.

در پایان هفته سوم رقابتهای لیگ برتر تیم های هیات شنای زنجان، فولاد ماهان سپاهان و نفت و گاز امیدیه با کسب ۴ امتیاز از دو پیروزی در رده های اول تا سوم جدول جای دارند.

بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور با شرکت ٨ تیم برگزار می شود.

نتایج هفته سوم لیگ برتر واترپلو به این شرح است:
* نفت و گاز گچساران ٨ – خانه شناگران اصفهان ٨
* هیات شنای گیلان ١٨ – هیات شنای خراسان رضوی ۵
*نفت و گاز امیدیه ١۵ – هیات شنای خراسان رضوی ٩

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.