جوانان ایران در ششمین دیدار مغلوب برزیل شدند

تیم واترپلو جوانان کشورمان با قبول شکست برابر برزیل فردا برای کسب مقام یازده – دوازدهمی جهان به مصاف تیم کانادا خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان کشورمان در ششمین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان که در شهر پرتث استرالیا جریان دارد، عصر امروز جمعه به وقت تهران و برای تعیین رده های نهم تا دوازدهم جهان به مصاف تیم برزیل رفت و در پایان مقابل این تیم با نتیجه ٢١ بر ١۴ مغلوب شد.

به این ترتیب تیم واترپلو جوانان کشورمان فردا در آخرین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جوانان جهان برای کسب رده یازدهم – دوازدهمی با برنده دیدار کانادا و نیوزلند پیکار خواهد کرد.

تیم واترپلو جوانان کشورمان پیش از این در مرحله مقدماتی ابتدا به دو پیروزی مقابل تیم های ترینیدادوتوباگو و ازبکستان و دو شکست برابر تیم های یونان و رومانی دست یافت تا به عنوان تیم سوم گروه خود به جمع ١٢ تیم برتر جهان صعود کند و برای کسب رده های نهم تا دوازدهم جهان به مصاف حریفان خود برود.

جوانان ایران در مرحله دوم ابتدا به مصاف تیم استرالیا میزبان مسابقات رفتند و با شکست پذیرش مقابل این تیم حریف تیم برزیل شدند. تیم کشورمان با پذیرش دومین شکست در این مرحله حریف بنده دیدار نیوزلند و کانادا خواهد بود تا فردا برای کسب رده یازده – دوازدهمی جهان تلاش کند.

نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان از ١١ آذر با شرکت ٢۰ تیم به میزبانی استرالیا آغاز شده است و روز یکشنبه ١٩ آذر با معرفی تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.