نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان – استرالیا

جوانان واترپلو ایران به جمع ١٢ تیم برتر جهان صعود کردند/ فردا مصاف با استرالیا در مرحله دوم

Print Friendly
جوانان واترپلو ایران به جمع ١٢ تیم برتر جهان صعود کردند/ فردا مصاف با استرالیا در مرحله دوم

تیم جوانان ایران با پیروزی برابر ازبکستان به جمع ١٢ تیم برتر نخستین دوره رقابتهای واترپلو قهرمانی جوانان جهان راه یافت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان کشورمان در چهارمین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان که در شهر پرتث استرالیا جریان دارد، صبح امروز چهارشنبه موفق شد با برتری ١٣ […]

تیم جوانان ایران با پیروزی برابر ازبکستان به جمع ١٢ تیم برتر نخستین دوره رقابتهای واترپلو قهرمانی جوانان جهان راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان کشورمان در چهارمین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان که در شهر پرتث استرالیا جریان دارد، صبح امروز چهارشنبه موفق شد با برتری ١٣ بر ١۰ مقابل ازبکستان به عنوان تیم سوم گروه به جمع ١٢ تیم برتر رقابتهای قهرمانی جهان صعود کنند.

در گروه سوم رقابتهای واترپلو قهرمانی جهان تیم یونان با ۴ پیروزی و کسب ٨ امتیاز به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله دوم شد. پس از یونان، تیم رومانی با کسب ٣ پیروزی و ۶ امتیاز دومین تیم صعود کننده بود و تیم واترپلو جوانان ایران با دو پیروزی و دو شکست و کسب ۴ امتیاز به عنوان تیم سوم از گروه خود صعود کرد.

تیم واترپلو جوانان ایران در مرحله دوم رقابتهای قهرمانی جوانان جهان ساعت ٢۰ فردا پنجشنبه به وقت محلی (١۵ به وقت تهران) به مصاف تیم قدرتمند استرالیا خواهد رفت.

رقابتهای واترپلو قهرمانی جوانان جهان از ١١ آذر ماه با شرکت ٢۰ تیم در کشور استرالیا آغاز شده است و تا ١٩ آذر ادامه خواهد داشت.


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط