حامد خانبانان: امیدواریم هرچه زودتر استخر ۹ دی بازگشایی شود/ پرسپولیس دستمزد ما را نمی دهد

Print Friendly
حامد خانبانان: امیدواریم هرچه زودتر استخر 9 دی بازگشایی شود/ پرسپولیس دستمزد ما را نمی دهد

کاپیتان تیم ملی واترپلو گفت: امیدوارم هر چه زودتر مجوز بازگشایی استخر ۹ دی، صادر شود تا تیم ملی واترپلو بتواند با امکانات کامل تمرینات خود را ادامه دهد.

فاطمه میعادفر/

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حامد ملک خانبانان، کاپیتان تیم ملی واترپلو در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: اکثر رشته‌های ورزشی، تمرینات تیم ملی و لیگ خود را آغاز کرده‌اند، اما برگزاری لیگ واترپلو و سایر رشته‌های آبی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

او درباره تمرینات تیم ملی واترپلو گفت: تمرینات تیم ملی واترپلو از اواسط مهر ماه و با تمرکز بر تمرینات پایه و هوازی آغاز شده است.  از آن جایی که در استخر ۴ فصل مجموعه ورزشی انقلاب، دروازه‌ای وجود ندارد، نمی‌توانیم تمرینات گروهی انجام بدهیم.

او گفت: چیریچ، سرمربی تیم ملی واترپلو برنامه تمرینی را به رضایی، مربی تیم می‌دهد و او در اختیار ما قرار می گذارد. چیریچ از طریق رضایی، مربی تیم ملی روی تمرینات ما از راه دور نظارت دارد. تاریخ انتخابی المپیک نیز به علت شیوع بیماری کرونا نا معلوم است.

کاپیتان تیم ملی واترپلو اظهار کرد: با توجه به این که در فصل سرما قرار داریم؛ تمرین کردن در استخر روباز بسیار سخت و دشوار است. اگر بچه‌ها در این هوای سرد سرما بخورند؛ دچار مشکل می‌شویم. امیدوارم هر چه زودتر مجوز بازگشایی استخر ۹ دی، صادر شود تا تیم ملی واترپلو بتواند با امکانات کامل، تمرینات خود را مجددا آغاز کند.

او درباره حمایت مالی فدراسیون از ملی پوشان عنوان کرد: رضوانی رئیس فدراسیون شنا از نظر مالی، واترپلوئیست‌ها را حمایت می‌کند، اما  این مبلغ کفاف هزینه‌های ما را نمی‌دهد. البته، فدراسیون تلاش خود را می‌کند تا ورزشکاران دغدغه‌ای نداشته باشند.

بازیکن تیم واترپلوی پرسپولیس گفت: بازیکنان تیم پرسپولیس، همچنان یک ریال هم از مطالبات خود را از این باشگاه بزرگ و پرطرفدار دریافت نکرده اند. امیدوارم بتوانیم هر چه زودتر حقوق خود را از این باشگاه دریافت کنیم.

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط