حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور در مسابقات شنا جام ولایت

Print Friendly
حضور 20 تیم از سراسر کشور در مسابقات شنا جام ولایت

‌رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی از برگزاری مسابقات شنا جام ولایت به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی؛ مجید مشتاق عشق اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور شنا در رده های سنی ۱۱،۱۲،۱۳ و ۱۵ سال به بالا مختص آقایان تحت عنوان جام ولایت به میزبانی خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات سومین دوره است که برگزار می شود، افزود: تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات فردا(یکشنبه) وارد مشهد خواهند شد و از روز دهم آبان ماه تا دوازدهم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی با اشاره به اینکه مکان برگزاری این مسابقات در استخر وی آی پی پارک ساحلی آفتاب واقع شده است، عنوان کرد: مسابقات شنا جام ولایت با قالب مسافت کوتاه در این استخر برگزار می‌شود.

مشتاق عشق خاطر نشان کرد: ۲۰ تیم از شهرهای کشور در این مسابقات حضور خواهند داشت، با این نگرش سه تیم از مشهد مقدس و یک تیم از نیشابور به عنوان نمایندگان خراسان رضوی در این دوره از مسابقات حضور دارند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط