برنامه واترپلو بازی های آسیایی اعلام شد/

خسرو امینی: بهترین داوران بی طرف را دعوت کردیم

Print Friendly
خسرو امینی: بهترین داوران بی طرف را دعوت کردیم

رئیس کمیته فنی واترپلو آسیا با اعلام تائید برنامه بازی‌های آسیایی اسامی چهار داور بی طرف این رقابت‌ها را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ برنامه مسابقات واترپلو بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به تائید خسرو امینی رئیس کمیته فنی واترپلو آسیا رسید. امینی در این باره گفت: برنامه این مسابقات با حضور ۱۱ تیم که قبلا اعلام آمادگی کرده بودند انجام شد. در صورتی که تا تاریخ ۵ جولای و قرعه کشی تیم ها یک یا چند کشور از این تعداد انصراف دهد، ممکن است برنامه مسابقات نیز با تغییراتی همراه باشد.

وی افزود: برای این دوره از بازی های آسیایی از چهار داور بی طرف دعوت کردیم که سابقه قضاوت در فینال المپیک و قهرمانی جهان را دارند و انصافا در حال حاضر از بهترین های جهان هستند. جورج استاو از یونان، الکساندرس کو از رومانی، دراگان اشتانپالیا از کرواسی و دانیل فلاو از استرالیا داوران بی طرف بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی هستند.

 

برنامه واترپلو بازی های آسیایی به شرح زیر است:

Phase Event Gender Time Session
Men’s Team Manager & Technical Official Meetings
Preliminary Round A1-A6 Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۱
Preliminary Round A3-A4 Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۲
Preliminary Round A2-A5 Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۳
Preliminary Round B1-B2 Men ۱۵:۰۰-۱۶:۲۰ ۴
Preliminary Round B3-B4 Men ۱۶:۳۰-۱۷:۵۰ ۵
Preliminary Round A6-A4 Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۶
Preliminary Round A5-A3 Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۷
Preliminary Round A1-A2 Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۸
Preliminary Round B3-B5 Men ۱۵:۰۰-۱۶:۲۰ ۹
Preliminary Round B1-B4 Men ۱۶:۳۰-۱۷:۵۰ ۱۰
Preliminary Round A4-A5 Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۱۱
Preliminary Round A2-A6 Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۱۲
Preliminary Round A3-A1 Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۱۳
Preliminary Round B4-B5 Men ۱۵:۰۰-۱۶:۲۰ ۱۴
Preliminary Round B2-B3 Men ۱۶:۳۰-۱۷:۵۰ ۱۵
Preliminary Round A5-A5 Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۱۶
Preliminary Round A1-A4 Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۱۷
Preliminary Round A2-A3 Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۱۸
Preliminary Round B1-B5 Men ۱۴:۳۰-۱۵:۵۰ ۱۹
Preliminary Round B2-B4 Men ۱۶:۰۰-۱۷:۲۰ ۲۰
Preliminary Round A3-A6 Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۲۱
Preliminary Round A4-A2 Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۲۲
Preliminary Round A1-A5 Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۲۳
Preliminary Round B3-B1 Men ۱۴:۳۰-۱۵:۵۰ ۲۴
Preliminary Round B5-B2 Men ۱۶:۰۰-۱۷:۲۰ ۲۵
Final Round (9th-10th) ۵A-5B Men ۰۸:۳۰-۰۹:۵۰ ۲۶
Quarter Final Round ۱A-4B Men ۱۰:۰۰-۱۱:۲۰ ۲۷
Quarter Final Round ۲A-3B Men ۱۱:۳۰-۱۲:۵۰ ۲۸
Quarter Final Round ۳A-2B Men ۱۶:۰۰-۱۷:۲۰ ۲۹
Quarter Final Round ۴A-1B Men ۱۷:۳۰-۱۸:۵۰ ۳۰
Semi Final Round L31-L33 Men ۰۹:۰۰-۱۰:۲۰ ۳۱
Semi Final Round L32-L34 Men ۱۰:۳۰-۱۱:۵۰ ۳۲
Semi Final Round W31-W33 Men ۱۶:۰۰-۱۷:۲۰ ۳۳
Semi Final Round W32-W34 Men ۱۷:۳۰-۱۸:۵۰ ۳۴
Final Round (7th-8th) L35-L36 Men ۰۹:۰۰-۱۰:۲۰ ۳۵
Final Round (5th-6th) W35-W36 Men ۱۰:۳۰-۱۱:۵۰ ۳۶
Final Round (Bronze) L37-L38 Men ۱۶:۰۰-۱۷:۲۰ ۳۷
Final Round (Gold) W37-W38 Men ۱۷:۳۰-۱۸:۵۰ ۳۸
Men’s Victory Ceremony & Medal Presentation

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط