دور برگشت لیگ برتر واترپلو از ١۵ دی آغاز می شود/ تاکید مدیریت فدراسیون بر اجرای مصوبات

در نشست مسئولان فدراسیون شنا و سازمان لیگ برتر واترپلو با نمایندگان باشگاههای حاضر در لیگ برتر واترپلو مقرر شد دور برگشت این رقابتها از ١۵ دی ماه آغاز شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این نشست که صبح امروز چهارشنبه با حضور برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، محسن رضوانی دبیر فدراسیون شنا، علی گرامی رئیس سازمان لیگ برتر واترپلو و نمایندگان ۶ باشگاه حاضر در لیگ بیست و دوم برگزار شد، اعضا ضمن تاکید بر رفع موانع موجود در برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ برتر، ١۵ دی ماه را به عنوان زمان آغاز دور برگشت این مسابقات تعیین کردند.

در این جلسه همچنین باشگاههای لیگ برتر موظف شدند کسری مدارک و نواقص موجود در پرونده های ارسالی خود را تا تاریخ ١۰ دی ماه به سازمان لیگ برتر ارائه کنند.

در این جلسه نمایندگان باشگاههای لیگ برتر نیز مسائل و مشکلات خود را در خصوص حضور در مسابقات لیگ برتر واترپلو مطرح کردند.
مدیریت فدراسیون شنا در این جلسه بر اجرای مصوبات این نشست و رفع موانع موجود بر سر راه برگزاری مسابقات لیگ برتر واترپلو به عنوان قدیمی ترین لیگ ورزشی ایران تاکید کرد.

برنامه هفته اول از دور برگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو به این شرح است:
جمعه ١۵ دی:
* کوثر گیلان – فولاد ماهان سپاهان
* نفت و گاز گچساران – نفت امیدیه
*آزادی اهواز -شهبازی زنجان
ضمنا تیم انقلاب فارس در این هفته با قرعه استراحت روبروست.

گفتنی است تیم فولاد ماهان سپاهان عنوان قهرمانی دور رفت مسابقات لیگ برتر واترپلو را به خود اختصاص داد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.