رکوردشکنی شناگران در آغاز مرحله دوم لیگ

Print Friendly
رکوردشکنی شناگران در آغاز مرحله دوم لیگ

مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور با رکوردشکنی های رهام پیروانی و آریا نسیمی شاد در ماده های ۲۰۰متر کرال پشت و ۵۰ قورباغه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور صبح امروز در استخر مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و […]

مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور با رکوردشکنی های رهام پیروانی و آریا نسیمی شاد در ماده های ۲۰۰متر کرال پشت و ۵۰ قورباغه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور صبح امروز در استخر مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و شناگران در پنج ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند.
نخستین ماده رقابتی مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور ۲۰۰متر کرال پشت بود. رهام پیروانی شناگر جوان تیم مقاومت توانست با ثبت زمان ۲دقیقه و ۸ثانیه و ۳۹صدم ثانیه علاوه بر کسب مقام نخست رکورد جدیدی را در این ماده به ثبت برساند. رکورد پیشین این ماده در اختیار خود او قرار داشت. پیروانی در رقابت های نوجوانان آسیا در نانجینگ با زمان ۲دقیقه و ۹ثانیه و ۴صدم ثانیه رکورددار این ماده در ایران لقب گرفته بود.
۵۰متر قورباغه هم محل رکوردشکنی آریا نسیمی شاد بود. این ورزشکار ۱۴ساله تیم موج های آبی مشهد در رقابت های این ماده با ثبت زمان ۳۱ثانیه و ۸۶صدم ثانیه عنوان سوم را از آن خود کرد. او با ثبت این زمان رکورد رده سنی ۱۴-۱۳ کشور را به نام خود ثبت کرد. این عنوان پیش از این متعلق به جواد عباسی شناگر اهل استان کرمانشاه بود.
این ورزشکار آینده دار در مرحله نخست همین رقابت ها نیز رکورد ماده های ۱۰۰ و ۲۰۰ متر قورباغه را به نام خود ثبت کرد.
رقابت های مرحله دوم قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور عصر امروز ساعت ۱۵ ادامه پیدا می کند و با برگزاری دو نوبت صبح و عصر در روز جمعه به پایان می رسد.

*نتایج مرحله دوم رقابت های شنای قهرمانی باشگاه های کشور (صبح روز نخست):

۲۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۲.۰۸.۳۲ **(رکورد کشور)
۲ محسن مهمان نواز، موجهای آبی مشهد ۲.۲۰.۹۳
۳ بهزاد صیاد، مقاومت ۲.۲۳.۵۸

۱۰۰ متر آزاد:
۱ امین نوشادی، بانک حکمت ایرانیان ارتش ۵۵.۳۶
۲ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۵۵.۴۱
۳ فرشید محمودی زاویه، مقاومت ۵۵.۹۴

۵۰ متر قورباغه:
۱ امیر محمد شجایی فر، مقاومت ۳۰.۵۹
۲ مهدی انصاری، موجهای آبی مشهد ۳۱.۵۸
۳ آریا نسیمی شاد، موجهای آبی مشهد ۳۱.۸۶* (رکورد رده سنی)

۸۰۰ متر آزاد:
۱ آرین اولیایی، موجهای آبی مشهد ۹.۱۵.۷۸
۲ سجاد ویسانیان، مقاومت ۹.۴۳.۰۲
۳ بهزاد صیاد، مقاومت ۹.۴۴.۱۸

۴۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ سعید آشتیانی، موجهای آبی مشهد ۴.۵۹.۳۹
۲ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۵.۰۳.۱۸
۳ امید وکیلی، مقاومت ۵.۱۰.۷۴

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط