زنجان قهرمان هشتمین دوره مسابقات واترپلو بانوان قهرمانی کشور شد

تیم واترپلو زنجان عنوان قهرمانی هشتمین دوره مسابقات واترپلو بانوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسابقات واترپلو بانوان قهرمانی کشور که از صبح چهارشنبه هشتم آذر با شرکت ٧ تیم تهران، خوزستان، فارس، توابع تهران، گیلان، زنجان، اصفهان و در استخر شهید شهبازی زنجان آغاز شده بود، جمعه شب با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید تا زنجان برای دومین سال پیاپی این عنوان را بدست آورد.

آخرین روز این مسابقات دیروز جمعه ١۰ آذر با برگزاری دور ششم و پایانی پیگیری شد که در نخستین بازی که به نوعی فینال این بازیها به شمار می رفت زنجان در دیداری حساس و نزدیک موفق شد با نتیجه نزدیک ١٨بر١٧ تهران را مغلوب کند تا بلندترین گام قهرمانی خود را بردارد، همپچنین تیم اصفهان به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود از ٢ دیدار پایانی انصراف داد که بنابر مقررات نتایج بازی این تیم با زنجان و خوزستان ۵ بر صفر به سود تیمهای مقابل اعلام شد.

نتایج بازیهای روز پایانی هشتمین دوره مسابقات واترپلو بانوان قهرمانی کشور به شرح زیر است:

زنجان ١٨ – تهران ١٧
اصفهان ۴ – فارس ١۶
خوزستان ١٢ – توابع تهران ٣
زنجان ۵ – اصفهان صفر
گیلان ٢۰ – توابع تهران ٢
خوزستان ۵ – اصفهان صفر

بدین ترتیب در پایان این مسابقات زنجان با ١٢ امتیاز صاحب عنوان قهرمانی شد،تهران با ١۰ امتیاز نایب قهرمان شد و فارس با ٨ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد. گیلان با ۶ امتیاز، خوزستان با ۴امتیاز،اصفهان با ٢ امتیاز و توابع تهران بدون امتیاز مکانهای چهارم تا هفتم جدول را به خود اختصاص دادند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.