باشگاه خبرنگاران جوان/

سمیع زاده:به دنبال میزبانی مسابقات آسیایی آبهای آزاد هستیم/بودجه فدراسیون تا ۵۰ درصد کاهش می یابد

Print Friendly
سمیع زاده:به دنبال میزبانی مسابقات آسیایی آبهای آزاد هستیم/بودجه فدراسیون تا 50 درصد کاهش می یابد

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: با توجه به مصوبه هیات دولت به احتمال قوی بودجه فدراسیون تا سقف ۵۰درصد کاهش می یابد اما با این شرایط به دنبال میزبانی مسابقات آسیایی آبهای آزاد هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن سمیع زاده دبیر فدراسیون شنا در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: یکی از سیاست های کلان ورزش کشور کسب میزبانی رویدادهای بین المللی است. این میزبانی ها هم به توسعه توریسم ورزشی در داخل کشور کمک خواهد کرد و هم زمینه را برای توسعه رشته مورد نظر فراهم می کند. از این رو از ابتدا مدیریت جدید فدراسیون تلاش خود را برای اخذ میزبانی های مختلف انجام داده است. از جمله این میزبانی ها برگزاری جام باشگاه های آسیا در رشته واترپلو و فینا تراپی در کشور بوده است. ضمن این که همه ساله برای برگزاری مسابقات چندجانبه در بخش بانوان مکاتباتی را انجام می دهیم.
سمیع زاده افزود این روزها نیز در تلاشیم تا میزبانی مسابقات آسیایی آبهای آزاد را در خلیج فارس کسب کنیم. این مسابقات فروردین و اردیبهشت سال آینده برگزار می شود. برگزاری این مسابقات می تواند تبلیغ بسیار خوبی برای کشورمان باشد.
دبیر فدارسیون شنا، شیرجه و واترپلو توضیح داد بودجه امسال فدراسیون یک میلیارد و هشتصد میلیون در نظر گرفته شده است که طبق مصوبه هیئت دولت به دلیل هزینه های بالای دولت به احتمال قوی تا سقف ۵۰ درصد کاهش می یابد. در چنین شرایط اقتصادی تیم ملی واترپلو در چند ماه اخیر سه اعزام برون مرزی داشته است. هستند فدراسیون هایی که برای برگزاری اردوهای ملی از بازیکنان پول دریافت می کنند اما فدراسیون شنا هیچ گاه چنین کاری نکرده است.

انتهای پیام/


Print Friendly

اخبار مرتبط