سومین اردوی تمرینی شناگران برتر نوجوانان کشور برگزار می‌شود

Print Friendly
سومین اردوی تمرینی شناگران برتر نوجوانان کشور برگزار می‌شود

سومین اردوی تمرینی شناگران برتر نوجوانان کشور (آینده سازان) از ۱۷ تا ۲۰ اسفند در استان بوشهر شهرستان جم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دور سوم اردوی تمرینی شناگران برتر کشور (آینده سازان) در  شهرستان جم استان بوشهر برگزار می‌شود. شناگران برای ورود به این اردو  عصر روز شنبه (۱۶اسفند) به محل اسکان تعیین شده می‌روند و صبح پنجشنبه (۲۱ اسفند ۱۳۹۳) به استان خود باز می‌گردند.

در این اردوی تمرینی ۲۵شناگر و هفت مربی برتر از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، فارس، گیلان، کرمانشاه، قزوین و زنجان حضور دارند.

 

 

 

 تاریخ ورود به اردو:

عصر روز شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۶

 

تاریخ خروج از اردو:

صبح روز پنجشنبه  مورخ ۹۳/۱۲/۲۱

 

محل اردو :

استان بوشهر- شهرستان جم – شرکت پالایش گاز جم – شهرک توحید

 

– شناگران مدعو میبایست در تاریخ ۹۳/۱۲/۱۶ خود را به سرپرست اردو جناب آقای هادی حسنی نژاد جهت هماهنگی معرفی نمایند.

– شناگران میبایست دفترچه بیمه، کارت بیمه ورزشی و معرفی نامه هیأت شنا استان را همراه داشته باشند.

– ایاب و ذهاب شناگران به عهده هیأت شنا استان مربوطه می باشد.

– از اعزام افراد غیر ورزشکار اعم از (شناگر- مربی- سرپرست- والدین) جداً خوداری فرمائید.

– البسه ورزشی مناسب همراه شناگران باشد.

– در مدت مزبور شناگران زیر نظر مربیان فدراسیون درسه جلسه منظم روزانه به تمرین خواهند پرداخت.

 

 

 

— اسامی شناگران:         

  • استان تهران : (سامان قپانوری،علیرضاهمتی ،علیرضا ملک محمدی،علیرضا امین زمردی)
  • استان اصفهان: ( علیرضا یاوری،متین سهران)
  • استان البرز: (امیرمحمد عزیزی مقدم ، سامیار عبدلی)
  • استان خراسان رضوی: (یاسین قنبرزاده،علی تاجیک،سید امین مهدی زاده،محمد مهمان نواز)
  • استان فارس: (پارسا حکمت اردکانی، آروین صارمی، محمدرضا حسانی،امیرحسین نازک کار ماهر )
  • استان گیلان: (امیرفتحی مقدم)
  • استان کرمانشاه: (آرمان صیدی،سهند غلامی،امیرحسین سمنگانی )
  • استان قزوین: (علیرضا پوربابا)
  • استان زنجان: (احسان اخترکاوان،علی خالقی ، متین شجاعی، امیرسینا حسن لو)

 

— اسامی مربیان دعوت شده به اردو:

  • سرمربی تیم ملی شنا و عضو کمیته فنی شنا :(عباسعلی کشتکار)
  • استان تهران: (مجید فرزامفر)
  • استان اصفهان: (گامر دیلانچیان)
  • استان خراسان رضوی: (مربی معرفی شده هیأت شنای استان)
  • استان فارس: (سعید روستا)
  • استان کرمانشاه: (وحید نویدی)
  • استان زنجان : (مهدی اسدی)

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط