شکول: لیگ شیرجه کیفیت خوب و قابل قبولی دارد

Print Friendly
شکول: لیگ شیرجه کیفیت خوب و قابل قبولی دارد

سرمربی تیم شیرجه تبریز گفت: پتانسیل‌های بسیار خوبی داریم که باید آنها را نگه داریم.

محمدرضا پشوتن

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از خبرگزاری برنا؛ محمدرضا شکول، سرمربی تیم شیرجه تبریز، درباره برگزاری رقابت‌های لیگ شیرجه گفت: لیگ بسیار خوبی است و نسبت به سال گذشته رقابت‌ها تنگاتنگ است اما برای ارتقای لیگ باید بازیکنان جدید به تیم ها اضافه شوند. البته در لیگ امسال جوانانی بودند که به تازگی مسابقات لیگ را تجربه می‌کردند اما این امر کافی نیست.

وی ادامه داد: پتانسیل‌های بسیار خوبی داریم که باید آنها را نگه داریم. فقط به یک یا دو ورزشکار نباید متکی باشیم. باید به جوانان دیگر هم فرصت داد تا صحنه‌های رقابت‌های حساس داخلی و خارجی را تجربه کنند. نگاه گلخانه‌ای باعث می‌شود تا استعدادهای دیگر شکوفا نشوند.

شکول با تاکید بر اینکه یکی از دلایلی که باعث می‌شود در رشته شیرجه نتوانیم افتخاری کسب کنیم اعتماد نکردن به استعدادها و پتانسیل‌هایی دیگر است، افزود: اگر از تفکرات بسته خارج شویم می‌توانیم از دیگر شیرجه‌زن‌های مستعد نیز استفاده کنیم و با سرمایه‌گذاری مناسب به نتایج خوبی در رقابت‌های مختلف دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه در گذشته تبریز استخر مناسب نداشت و برای تمرین با مشکلاتی مواجه بودیم، گفت: پیش از آغاز مسابقات لیگ شیرجه استخر مناسبی در تبریز افتتاح شد که می‌تواند در ادامه کار کمک بسیاری کند. تبریز در رقابت‌های ‌ مختلف همیشه مدال‌آور بوده و افتتاح استخر می‌تواند در آینده نزدیک اتفاقات خوبی برای این رشته ورزشی رقم بزند.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط