لیگ برتر واترپلو/

تداوم صدرنشینی دانشگاه آزاد در پایان هفته چهارم

Print Friendly
تداوم صدرنشینی دانشگاه آزاد در پایان هفته چهارم

با اتمام رقابت های هفته چهارم لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۳، تیم دانشگاه آزاد با هشت امتیاز کماکان در صدر جدول رده بندی ایستاده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر واترپلو دو دیدار برگزار شد که در پایان تیم های دانشگاه آزاد و شهید شهبازی زنجان بر حرریفان خود غلبه کردند.

دانشگاه آزاد که تا این هفته با قرعه استراحت روبرو نشده بود با کسب چهار پیروزی از چهار بازی با خیالی آسوده در صدر جدول قرار دارد. نفت امیدیه هم که نزدیک ترین تعقیب کننده دانشگاهیان است با دو گیروزی از سه بازی در جایگاه دوم ایستاده است. فولاد مبارکه سپاهان هم که تاکنون دو دیدار برگزار کرده است با یک پیروزی و یک شکست و به لطف برتری در بازی رودررو مقابل شهبازی زنجان در جایگاه سوم ایستاده است.

با توجه به برگزاری مسابقات جام شهدای اصفهان زیر ۱۶ سال از تاریخ ۲۸مهرماه لغایت ۲ آبان ماه و همچنین اردوی اعزامی جوانان زیر ۱۹ سال برای شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کشور اندونزی از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۹ آبان ماه، هفته پنجم رقابت های این فصل لیگ برتر واترپلو از ۲۳ آبان ماه با برگزاری دو دیدار ادامه پیدا می کند.

*جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو  هفته چهارم

ردیف

نام تیم امتیاز تفاضل گل گل خورده گل زده مساوی باخت برد بازی

۱

دانشگاه آزاد اسلامی ۸ ۳۶+ ۲۰ ۵۶ ۰ ۰ ۴

۴

۲

نفت امیدیه ۴ ۳- ۳۲ ۲۹ ۰ ۱ ۲ ۳
۳ فولاد مبارکه سپاهان ۲ ۰ ۲۱ ۲۱ ۰ ۱ ۱

۲

۴ شهید شهبای زنجان ۲ ۱+ ۲۱ ۲۲ ۰ ۱ ۱

۲

۵

نفت و گاز گچساران ۰ ۱۵- ۳۸ ۲۳ ۰ ۳ ۰ ۳
۶ چوکا تالش ۰ ۱۹- ۲۸ ۹ ۰ ۲ ۰

۲

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط