فراخوان ثبت نام در آخرین دوره بازآموزی درجات ۱ و ۲ شنا در سال ۱۴۰۰

قابل توجه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا سراسر کشور که از دوره بازآموزی درجه 2و1 شنای استان خود جامانده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا آخرین دوره بازآموزی ویژه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا را در روز یکشنبه مورخ ۸ اسفندماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. این دوره به صورت مجازی و آنلاین روز یکشنبه ۸ اسفندماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ با شهریه ۱۳۰ هزارتومان برگزار می‌شود.

کلیه مربیان درجات ۲و۱ سراسر کشور می‌توانند در این کلاس که در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (htpps://register.irsf.ir) بارگذاری شده ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است مربیان درجه ۳ از ثبت نام در این بازآموزی خودداری کنند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس درکلاس معادل حداقل ۴ ساعت خواهد بود این دوره فقط برای مربیان درجات ۲و۱شنای سراسر کشور است.

مراحل ثبت نام:

  • ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده (ایجادحساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی اشان تکمیل کنند.
  • سپس کارت درجه ۲ یا ۱ شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.
  • بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ بازآموزی درجه ۲و۱ فدراسیون (مربوط به آخرین بازآموزی ۸اسفندماه) را انتخاب و شهریه کلاس (مبلغ ۱۳۰۰۰۰۰ ریال) را از طریق پرداخت الکترونیکی واریز نموده و ثبت نام نمایید.
  • در روز کلاس کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا https://swim1400.ir اقدام کرده و برای ورود به اتاق بازآموزی ها؛ کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنند.

علاقه‌مندان به حضور در آخرین دوره برای ثبت نام، باید کارت مربیگری درجه ۲ یا ۱ شنا خود را در قسمت درخواست تایید ثبت سوابق بارگزاری کنند.(اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست). ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجات ۲و۱شنای استانهای سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز شنبه ۷اسفندماه نیز اتاق بازآموزی برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز و فعال خواهد بود.
کلاس از ساعت ۹:۱۵ صبح از طریق آدرس https://swim1400.ir برای ثبت نام کنندگان بازاست. ربات سامانه در طول کلاس -۹:۳۰ الی ۱۵:۳۰- حضور افراد را (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به فرصت و ظرفیت محدود کلاس لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن تماس ۸۸۸۲۷۵۲۶ یا ۸۸۸۲۳۱۰۴ داخلی ۱۲۷-۱۲۸-۱۲۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ کمیته آموزش تماس نمایید

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب