فراخوان ثبت نام در آخرین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹

قابل توجه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا سراسر کشور که از دوره بازآموزی سال 1399 جامانده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا چهارمین و آخرین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹ ویژه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا را در روز چهارشنبه مورخ ۲۷ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند.

این دوره چهارمین و آخرین کلینیک جبرانی درجات ۱ و ۲ سال ۱۳۹۹ است که به صورت مجازی و آنلاین روز چهارشنبه مورخ ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰ با شهریه ۱۸۰ هزارتومان برگزار می شود.

کلیه مربیان درجات ۲ و ۱ سراسر کشور که از بازآموزی سال ۱۳۹۹ جامانده اند، می‌توانند در این کلاس که در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (htpps://register.irsf.ir) بارگذاری شده ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است مربیان درجه ۳ از ثبت نام در این بازآموزی خودداری کنند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس در کلاس منظورمی گردد. این دوره فقط برای مربیان درجات ۲و۱شنای سراسر کشور که در سال ۱۳۹۹ بازآموزی شرکت نکردند، طراحی شده است.

مراحل ثبت نام:

  • ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده (ایجادحساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی خود تکمیل کنند.
  • سپس کارت درجه ۲ یا ۱ شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.
  • بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ آخرین دوره کلینیک جبرانی بازآموزی سال ۱۳۹۹درجه ۲و۱ فدراسیون (مربوط به ۲۷بهمن ماه) را انتخاب و شهریه کلاس (مبلغ ۱۸۰۰۰۰۰ ریال) را از طریق پرداخت الکترونیکی واریز نموده و ثبت نام نمایید.
  • در روز کلاس(چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه) کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا https://swim1400.ir اقدام کرده و برای ورود به اتاق کلینیک مربیگری کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنند.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره برای ثبت نام، باید کارت مربیگری درجه ۲ یا ۱ شنا خود را در قسمت درخواست تایید ثبت سوابق بارگزاری کنند.(اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست). ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجات ۲ و ۱ جامانده از سال ۱۳۹۹ شنای استانهای سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز سه شنبه ۲۶ بهمن ماه نیز اتاق کلینیک مربیگری برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز و فعال خواهد بود.

کلاس از ساعت ۹:۳۰ صبح از طریق آدرسhttps://swim1400.ir برای ثبت نام کنندگان بازاست. ربات سامانه در طول کلاس -۱۰:۰۰ الی ۱۷:۰۰- (به جز وقت استراحت نمازو ناهار ۱۳الی ۱۴)حضور افراد را (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند. برای صدور گواهینامه کلینیک جبرانی حداقل ۷۰درصد حضورمدرس الزامی است.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به اینکه آخرین کلینیک جبرانی درجات ۲و۱ سال ۱۳۹۹ است و فرصت و ظرفیت محدود کلاس، لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن تماس ۸۸۸۲۷۵۲۶ یا ۸۸۸۲۳۱۰۴ داخلی ۱۲۷-۱۲۸-۱۲۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ کمیته آموزش تماس نمایید.

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب