فراخوان عمومی ثبت مربیان و داوران سراسر کشور در دفاتر پیشخوان دولت

Print Friendly
فراخوان عمومی ثبت مربیان و داوران سراسر کشور در دفاتر پیشخوان دولت

ثبت اطلاعات مربیان و داوران سراسر کشور در دفاتر پیشخوان دولت جهت ثبت مشخصات خود در پایگاه ملی سرمایه انسانی ورزش کشور الزامی شد.

به گزارش فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه اعلام کرد: از (شنبه) اول آبان ماه ۱۳۹۵ کلیه مربیان و داوران سراسر کشور می توانند با در دست داشتن مدارک شخصی شامل اصل کارت ملی، شناسنامه، کارت نظام وظیفه (برای آقایان)، گواهی آخرین مدرک تحصیلی و اصل کلیه گواهینامه های مربیگری و داوری خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و مشخصات خود را در پایگاه ملی سرمایه انسانی ورزش کشور (سامانه مبین) ثبت کنند.

این اقدام در جهت ساماندهی سرمایه انسانی ورزش کشور انجام شده است و ثبت کنندگان در پایگاه فوق پس از طی روال تایید مدارک تخصصی در سامانه، در کلیه آمارهای رسمی حوزه ورزش محاسبه خواهند شد.

اطلاع رسانی این امر به فدراسیون های ورزشی طی بخشنامه شماره ۱۶۷۶۹/۳/ص مورخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است در این مرحله از فراخوان صرفاً مربیان و داوران مد نظر قرار دارند. در مراحل بعدی زمان ثبت اطلاعات ورزشکاران و سایر نقوش ورزشی اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور که تا کنون آمادگی خود را در این خصوص اعلام داشته اند در لینک زیر قابل دسترسی است. اسامی دفاتر جدید پس از احراز شرایط آمادگی و طی روال قانونی به لیست مزبور اضافه و اطلاع رسانی خواهد شد.

برای دریافت لیست دفاتر پیشخوان دولت اینجا کلیک کنید

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط