لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا بانوان مورخ ۲۹ دی ۱۳۹۸

Print Friendly
لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا بانوان مورخ 29 دی ۱۳۹۸

کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان تست ورودی چهار شنا مربیگری درجه ۳ بانوان که یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ برگزار شد را اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان تست ورودی مربیگری درجه ۳ شنا ویژه بانوان که یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ زیر نظر فدراسیون شنا برگزار شد را اعلام کرد.

قابل توجه قبول شدگان کلاس ذیل: به اطلاع می‌رساند قبول شدگان اعلام شده بمنظور ثبت نام نهایی خود می‌بایست نسبت به بارگذاری مدارک و پرداخت الکترونیکی مبلغ شهریه (مبلغ ۵/۵۰۰/۰۰۰ریال) دردوره های آموزش فدراسیون از طریق آدرس سایت فدراسیون (irsf.ir) (سامانه بانک اطلاعات فدراسیون- دوره های فدراسیوناز تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ لغایت ۹۸/۱۱/۰۱ اقدام کنند. لازم بذکر است اسامی اعلام شده درلیست می بایست فقط درکلاس خود(حسب نام مدرس آزمون گیرنده) ثبت نام کنند.

ضمناً دوره عملی مربیگری درجه ۳شنا از روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۱ (ساعت ۱۲ظهر) شروع می شود. لازم بذکر است دوره عملی روزهای فرد از ساعت ۱۲ لغایت ۱۶ در استخر۹دی مجموعه شیرودی (اتمام دوره عملی ۹۸/۱۱/۱۵) و یک روز دراستخری دیگر از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۶  برگزار خواهد شد. دوره تئوری مربیگری نیز بعد ازاتمام دوره عملی(طی ۵روز از ساعت ۹ الی ۱۷) برگزار خواهد شد. بعد از اتمام دوره و قبولی در ۲ بخش عملی و تئوری ، مربیان به میزان ۵۰ ساعت طی ۳ ماه دوره کارورزی را در یکی از استخرهای تحت پوشش فدراسیون طی می نمایند. ثبت نام در سامانه الکترونیکی فدراسیون فقط در فرصت زمانی فوق قابل انجام خواهد بود و در صورت عدم ثبت نام قادر به شرکت دردوره مربیگری نخواهند گردید.

 

لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا  روزیک شنبه ۲۹ دیماه۹۸ – استخر ۹دی
(مربوط به دوره مربیگری درجه ۳شنا بانوان فدراسیون شنا)
الف) آزمون گیرنده: خانم کمره ئی

ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ فائزه سادات مرتضوی ۱۴ فاطمه زهرا حسینی
۲ مهرآفرین احتشامی راد ۱۵ مطهره جعفرزاده
۳ زهرا امین پور ۱۶ سمیه خسروجردی
۴ رعنا درخشان ۱۷ نرگس هاشمی
۵ ریحانه درخشان ۱۸ فائزه تازیکه
۶ سمیه جعفری ۱۹ لیلا احمدی موحد
۷ سعیده مردانی ۲۰ ناهید قربانی
۸ هستی معین خیاط ۲۱ نیلوفر دلیر
۹ آیناز توانایی این دوره توسط خانم کمره ئی
برگزار خواهد شد
۱۰ هاجر اسلامی
۱۱ پریسا احمدی
۱۲ الهام ملکی پور
۱۳ زهرا آقایی

لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا  روزیک شنبه ۲۹ دیماه۹۸ – استخر ۹دی
 (مربوط به دوره مربیگری درجه ۳شنا بانوان فدراسیون شنا)
الف) آزمون گیرنده: خانم موسوی

ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ زهرا کاویانی ۱۶ سارا پیشورفرش
۲ فاطمه میر ۱۷ مریم حدادی
۳ سارا بهمنی پور ۱۸ دنیا انصاری
۴ محدثه خیرخواه ۱۹ شباهنگ تورج
۵ لیلا بدلی ۲۰ سعیده سادات موسوی
۶ نسرین پیامی ۲۱ منیره فکرت
۷ طلیعه ذوالقدر ۲۲ المیرا دهقان
۸ سحررحیمی ۲۳ فاطمه گلناری
۹ زینب طلعتی ۲۴ شبنم کریمخانی
۱۰ مهسا اسدی ۲۵ غزل کاهه
۱۱ اعظم داودی جم این دوره توسط خانم موسوی
برگزار خواهد شد
۱۲ بهاره اقبال بهبهانی
۱۳ رویا اکبری
۱۴ پریاسادات حق گو
۱۵ فریما سرخوش

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط