لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا بانوان بهمن ۱۳۹۸

Print Friendly
لیست قبول شدگان آزمون اولیه ۴شنا بانوان بهمن ۱۳۹۸

کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان تست ورودی چهار شنا مربیگری درجه ۳ بانوان بهمن ۱۳۹۸ را اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان تست ورودی مربیگری درجه ۳ شنا ویژه بانوان که بهمن ۱۳۹۸ به مدرسی خانم ها فیروزه مکتبی و فرحناز حبیبی زیر نظر فدراسیون شنا برگزار شد را اعلام کرد.

قابل توجه قبول شدگان کلاس ذیل: به اطلاع می‌رساند قبول شدگان اعلام شده بمنظور ثبت نام نهایی خود می‌بایست نسبت به بارگذاری مدارک و پرداخت الکترونیکی مبلغ شهریه (مبلغ ۵/۵۰۰/۰۰۰ریال) دردوره های آموزش فدراسیون از طریق آدرس سایت فدراسیون (irsf.ir) (سامانه بانک اطلاعات فدراسیون- دوره های فدراسیوناز تاریخ ۹۸/۱۱/۲۹ لغایت ۹۸/۱۲/۰۶ اقدام کنند. لازم بذکر است اسامی اعلام شده درلیست می بایست فقط درکلاس خود(حسب نام مدرس آزمون گیرنده) ثبت نام کنند.

ضمناً دوره عملی مربیگری درجه ۳شنا از روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۲۹ (ساعت ۱۲ظهر) شروع می شود. لازم بذکر است دوره عملی روزهای فرد از ساعت ۱۲ لغایت ۱۶ در استخر۹دی مجموعه شیرودی (اتمام دوره عملی ۹۸/۱۲/۰۶) و دو روز دراستخری دیگر از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۶  برگزار خواهد شد. دوره تئوری مربیگری نیز بعد ازاتمام دوره عملی(طی ۵روز از ساعت ۹ الی ۱۷) برگزار خواهد شد. بعد از اتمام دوره و قبولی در ۲ بخش عملی و تئوری ، مربیان به میزان ۵۰ ساعت طی ۳ ماه دوره کارورزی را در یکی از استخرهای تحت پوشش فدراسیون طی می نمایند. ثبت نام در سامانه الکترونیکی فدراسیون فقط در فرصت زمانی فوق قابل انجام خواهد بود و در صورت عدم ثبت نام قادر به شرکت دردوره مربیگری نخواهند گردید.

 

لیست قبول شدگان تست ۴ شنا  مربیگری درجه ۳ شنا(بانوان)
مدرس:خانم فیروزه مکتبی – بهمن ماه ۹۸ – استخر ۹دی – فدراسیون شنا

ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ مریم بخشی ۱۳ ندا بهشتی
۲ معصومه یداللهی ۱۴ پروانه آقامحمدی
۳ مهشاد رادمنش ۱۵ فاطمه اصلانی
۴ فائزه نایب پور ۱۶ محبوبه رجبی
۵ سارا صادقی ۱۷ دلیله اولادزاده
۶ سمانه امجدی ۱۸ مائده اروئی
۷ ملیکا لقاء ۱۹ ستاره محمودیان
۸ زهره ابراهیم پور ۲۰ پریسا حسینی
۹ منیره ایزدی ۲۱ ریحانه کریمی
۱۰ زهرا محمدی ۲۲ ملیکا بیدگلیان
۱۱ اعظم دانش دهقان ۲۳ انسیه نجفقلی
۱۲ آنگینه نظری

 

لیست قبول شدگان تست ۴ شنا  مربیگری درجه ۳ شنا(بانوان)
مدرس:خانم فرحناز حبیبی –بهمن ماه ۹۸- استخر ۹دی-فدراسیون شنا

ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ راحله عباس زاده ۱۲ عاطفه عبداللهی
۲ زهرا شریفیان ۱۳ فاطمه مولایی
۳ سمیه خورشیدی ۱۴ ملانی آقانیانس
۴ شقایق حاتمی ۱۵ راضیه بدوره
۵ مهتاب سلیمی ۱۶ پردیس حاجی بقائی
۶ هاجر عزتی ۱۷ فاطمه اسماعیلی
۷ یکتا معینی ۱۸ سارا گلستانی
۸ هانیه محمدی ۱۹ سپیده رحلتی
۹ بهاره کاظمی ۲۰ فاطمه حیاتی
۱۰ مریم گل سلخوری ۲۱ رعنا زاده رعیت
۱۱ مریم غنی زاده ۲۲ ریحانه حنیفه

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط