محب: آماده برگزاری لیگ هستیم اما فعلا مجوز نداریم

Print Friendly
محب: آماده برگزاری لیگ هستیم اما فعلا مجوز نداریم

‌رئیس کمیته فنی واترپلو گفت: کارهای اولیه برگزاری لیگ را انجام داده‌ایم اما فعلا مجوز نداریم.

ساناز سلیمان آبادی/

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ علی محب رئیس کمیته فنی واترپلو در گفتگو باخبرگزاری مهر درباره آغاز به کار رقابت‌های لیگ برتر واترپلو گفت: در حال حاضر وضعیت مشخص نیست. قرار بود در آذرماه رقابت‌های لیگ برتر واترپلو آغاز شود اما با توجه به شرایط به وجود آمده هنوز مجوز بازگشایی استخرها برای شروع به کار داده نشده است.

رئیس و دبیر فدراسیون در حال رایزنی با وزارت ورزش، وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی هستند اما در حال حاضر مجوزی صادر نشده است. بعید می‌دانم که بتوانیم رقابت‌های لیگ برتر واترپلو را در آذرماه داشته باشیم ولی اگر مجوز بدهند با توجه به اینکه کارهای اولیه را انجام داده‌ایم در اواخر آذرماه استارت لیگ را خواهیم زد.

محب درباره برگزاری اردوهای تیم ملی نیز گفت: تمرینات تیم ملی در استخر چهار فصل انقلاب در حال برگزاری است. برای اینکه ملی پوشان بتوانند شرایط بدنی خود را تا حدودی حفظ کنند در هفته ۴ روز به مدت روزی ۲ ساعت در این استخر تمرین می‌کنند. فعلاً تیم ملی با این شرایط تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

رئیس کمیته فنی واترپلو درباره برگزاری رقابت انتخابی المپیک بین دو تیم ایران و قزاقستان نیز گفت: فدراسیون خواستار برگزاری این دیدار است و نامه نگاری بسیاری انجام شده تا دو تیم ایران و قزاقستان با یکدیگر رقابت داشته باشند. در حال حاضر پاسخی از سوی فدراسیون جهانی شنا نیامده است و نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی درباره «چیریچ» سرمربی تیم ایران گفت: چیریچ با فدراسیون در تماس است. منتظریم تا شرایط کرونا بهتر شود و او در ایران حاضر شود. تمرینات زیر نظر رضایی برگزار می‌شود. رضایی نیز با چیریچ در ارتباط است.

محب در پایان گفت: برای مردم ایران و جهان آرزوی سلامتی دارم. خبر خوشی در رابطه با واکسن کرونا شنیده‌ایم که امیدوارم این واکسن به ایران نیز برسد. ورزش ما ضرر جبران ناپذیری از کرونا دید و در واقع شنا و واترپلو نابود شد. استخری برای اهالی این رشته نداریم و فقط می‌توانیم ملی پوشان را در تمرینات داشته باشیم. امیدوارم این زیان‌ها جبران شود.

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط