محسن رضوانی: شنا در مسیر رو به رشدی حرکت خواهد کرد

Print Friendly
محسن رضوانی: شنا در مسیر رو به رشدی حرکت خواهد کرد

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: با توجه به برنامه‌هایی که در نظر داریم به طور حتم شنا در در مسیر رو به رشدی حرکت خواهد کرد.

آنا سلیمانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در دو روز کلینیک پیشرفته شنا را برای مربیان برگزار کردیم. این کلینیک با حضور کوتروویچ برگزارشد. او یکی از معروف‌ترین مربیان شنا در دنیاست. کوتروویچ مربی بدنساز تیم ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی و تیم ملی واترپلو و شنای این کشور نیز بوده است.

وی افزود: دبیر فدراسیون شنای کرواسی نیز در ایران حضور داشت و جلساتی را با او برگزار کردیم. به دنبال این هستیم که تفاهم نامه‌ای را با فدراسیون شنای کرواسی منعقد و از دانش فنی این کشور برای توسعه شنا در ایران استفاده کنیم. ساختار شنای ایران با توجه به این برنامه‌ریزی‌ها در مسیر رشد قرار خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو تصریح کرد: در رایزنی‌هایی که با فدراسیون شنای کرواسی داشتیم یکی از مربیان با دانش این کشور قرار است به عنوان مشاور هدایت سه شناگر کشورمان را برعهده می‌گیرد و این شناگران را برای کسب سهمیه المپیک آماده خواهد کرد. او همچنین مربی مستقیم شناگران جوان هم خواهد بود. برای برگزاری اردوهای برون مرزی نیز مذاکراتی را با کروات‌ها داشتیم. تمام برنامه‌های ما این است که تا سال ۲۰۲۲بتوانیم شنا را به سطح ایده‌آل و مطلوب برسانیم.

رضوانی عنوان کرد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نگاه حمایتی به شنا دارند. امیدوارم این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا شنا نیز در مسیر رو به رشد حرکت کند.

وی یادآور شد: سمینار داوری و نظارت درمسابقات واترپلو با حضور «میخاییل چیریچ» برادر« الکساندر چیریچ» سرمربی تیم ملی واترپلوی کشورمان ۲۴ بهمن ماه برگزار خواهد شد. چیریچ یکی از بهترین و معتبرترین داوران دنیاست  که به  ایران خواهد آمد. در این سمینار کلاس باز آموزی برای داوران واترپلو برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط