مصاف حساس تیم های دوم و سوم لیگ واترپلو برای صدرنشینی

در آخرین دیدار از هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر واترپلو تیم های فولاد ماهان سپاهان و نفت و گاز امیدیه (تیم های دوم و سوم لیگ برتر) در دیداری حساس به میزبانی اصفهان به مصاف هم می روند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در چهارمین و آخرین مسابقه هفته چهارم لیگ برتر، فردا دوشنبه (٢٨ آذر) تیم فولاد ماهان سپاهان که ۴ امتیاز از دو پیروزی مقابل تیم های هیات شنای گیلان و خراسان رضوی را در کارنامه خود دارد میزبان تیمی خواهد بود که با شرایط امتیازی مشابه با دو برد متوالی مقابل خانه شناگران اصفهان و هیات شنای خوزستان گام به این دیدار می گذارد.
حساسیت های این دیدار از آن جهت است که تیم پیروز این مسابقه موقعیت خود را در بالای جدول تثبیت خواهد کرد و در کنار هیات شنای زنجان صدرنشین قرار خواهد گرفت.
بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر واترپلو قضاوت دیدار حساس تیم های فولاد ماهان سپاهان و نفت و امیدیه را که ساعت ٣۰/١٨ دقیقه برگزار خواهد شد را نادر غفوری و مسعود رضوانی دو داور بین المللی کشورمان برعهده خواهند داشت ضمن اینکه علی گرامی ناظر این مسابقه خواهد بود.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.