نتایج جشنواره‌ ادواری شنا پسران آکادمی ملی فدراسیون شنا

Print Friendly
نتایج جشنواره‌ ادواری شنا پسران آکادمی ملی فدراسیون شنا

اسامی نفرات برتر دور نخست جشنواره ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون شنا ویژه پسران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز گذشته(جمعه) جشنواره ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون ویژه پسران در رده های سنی زیر ۱۲ سال با حضور ۱۱۷ شناگر در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد. کمیته فنی شنا اسامی نفرات برتر این جشنواره را بر اساس هر رده سنی اعلام کرد.

 

نتایج نفرات برتر جشنواره شنا پسران آکادمی ملی فدراسیون  – ویژه استخر ۹دی – جمعه ۲۶ بهمن ۱۲۹۷

رده سنی ۷ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ سورین عباسی ۱ سورین عباسی
۲ امیرحسین اسکندری ۲ امیرحسین اسکندری
۳ سامان خمیس زاده ۳ سامان خمیس زاده
۴ صدرا چراغی ۴ صدرا چراغی
۵ رادین جعفری ۵ رهام حضرتی
۶ رهام حضرتی ۶ ایلیا طالبی

 

رده سنی ۸ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ امیرعلی صمدزاده ۱ امیرعلی صمدزاده
۲ محمد رسا نورآیین ۲ سیدمحمدجواد نبوی
۳ سیدمحمدجواد نبوی ۳ محمد رسا نورآیین
۴ رادین مدرسی ۴ اهورا رحیمی
۵ اهورا رحیمی ۵ رادین مدرسی
۶ آرشام دلیل ۶ آرشام دلیل

 

رده سنی ۹ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ فراز نجیب الاشرافی ۱ فراز نجیب الاشرافی
۲ مانی جمشیدی ۲ سپهر پاک زاد
۳ سید پارسا حسینی ۳ آراز خردمند
۴ حسین مهدوی ۴ سید پارسا حسینی
۵ آرمان ملک آستانه ۵ طاها   اله وردی
۶ آراز خردمند ۶ حسین مهدوی

 

رده سنی ۱۰ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ پارسا چراغی ۱ علیرضا مرادی
۲ محمد بهرامی ۲ پارسا چراغی
۳ کیان شریفیان ۳ کوروش حسنی
۴ آرین احمدی نژاد ۴ آرین احمدی نژاد
۵ سامراد صمیمی مهر ۵ محمد بهرامی
۶ کاوه غفاری ۶ سینا صمدی

 

رده سنی ۱۱ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه ۵۰متر کرال پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ امیرحسین کریم خان زند ۱ امیرحسین کریم خان زند ۱ امیرحسین کریم خان زند
۲ سیدعلیرضا ریاضی ۲ سیدعلیرضا ریاضی ۲ آرتین کاظمی
۳ دانیال سلجوقی ۳ ایلیا لیاقت ۳ آرمان حسنی
۴ ایلیا لیاقت ۴ آرتین کاظمی ۴ سیدعلیرضا ریاضی
۵ آرتین کاظمی ۵ سیدمهدی حسینی ۵ ایلیا لیاقت
۶ آریا مرادپور ۶ دانیال سلجوقی ۶ آریا مرادپور

 

رده سنی ۱۲ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه ۵۰متر پروانه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ محمدمهدی خزایی ۱ محمدمهدی خزایی ۱ فواد درودیان
۲ امیرارسلان زارع ۲ متین رضایی ۲ متین رضایی
۳ متین رضایی ۳ امیرارسلان زارع ۳ محمدمهدی خزایی
۴ فواد درودیان ۴ کیارش رئیسی ۴ امیرارسلان زارع
۵ کیارش رئیسی ۵ آریا علی مقدم ۵ کیارش رئیسی
۶ محمدحسین ذوالفقاری نسب ۶ محمدمیثاق ابراهیمی ۶ محمدحسین ذوالفقاری نسب

 

 شناگر برتر در ارائه تکنیک شنا: سورین عباسی متولد ۱۳۹۰

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط