نتایج روز دوم مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور

Print Friendly
نتایج روز دوم مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور

امروز (سه شنبه) با انجام ۴ دیدار باقی مانده از گروه سوم در قزوین پرونده مرحله سوم لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال بسته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از روز یکشنبه (سوم بهمن ۱۳۹۵) آغاز به کار کرد. طبق جدول اعلام شده  ۱۵ تیم در سه گروه از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند. این مسابقات به میزبانی سه استان تهران، اصفهان و قزوین به مدت سه روز پیگیری خواهد شد. این مسابقات در روز دوم با انجام ۱۳ دیدار در سه استان پیگیری شد. با توجه به عدم حضور فارس در مرحله سوم از این رقابت‌ها تمامی نتایج این تیم در مقابل حریفان ۵ به صفر به سود تیم حریف اتخاذ شد و بازی‌ها در گرو B این مرحله از رقابت‌ با حضور چهار تیم پیگیری شد. عصر امروز (سه‌‌شنبه) با انجام ۴ دیدار باقی مانده در قزوین پرونده مرحله سوم از این رقابت‌ها بسته خواهد شد.

 

 

نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال:

تیم

تیم

روز و تاریخ

ساعت 

محل برگزاری

توکا اصفهان ۸ پالایش نفت آبادان ۶ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۹ استخر آزادی
زنجان ۱۵ آکادمی پارس شاخاب ۶ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۰ استخر آزادی
توکا اصفهان ۸ زنجان ۱۴ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۴ استخر آزادی
پالایش نفت آبادان ۷ استخر آزادی ۱۲ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۵ استخر آزادی
استخر آزادی ۱۴ زنجان ۸ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۸ استخر آزادی
آکادمی پارس شاخاب ۶ توکا اصفهان ۱۲ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۹ استخر آزادی
استخر آزادی ۱۴ آکادمی پارس شاخاب ۴ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۹ استخر آزادی
زنجان ۱۴ پالایش نفت آبادان ۶ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ استخر آزادی
پالایش نفت آبادان ۹ آکادمی پارس شاخاب ۷ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ استخر آزادی
توکا اصفهان ۳ استخر آزادی ۱۴ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ استخر آزادی
نوفلاح (ب) ۲ نوفلاح ( الف) ۱۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۹ اصفهان
فارس ۰ پایا رزین شهرضا ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۰ اصفهان
نوفلاح (ب) ۵ فارس ۰ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۴ اصفهان
نوفلاح(الف) ۵ پیشگامان کویر یزد ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۵ اصفهان
فارس ۰ پیشگامان کویر یزد ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۸ اصفهان
پایا رزین شهرضا ۱۵ نوفلاح ( ب) ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۹ اصفهان
پیشگامان کویر یزد ۱۵ پایا رزین شهرضا ۱۴ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۹ اصفهان
نوفلاح (الف) ۵ فارس ۰ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ اصفهان
پایا رزین شهرضا ۱۲ نوفلاح (الف) ۱۲ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ اصفهان
نوفلاح ( ب) ۷ پیشگامان کویر یزد ۱۵ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ اصفهان
حشمت رود گیلان استخر ۹ دی دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۹ قزوین
پیام تبریز قزوین دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ قزوین
پیام تبریز حشمت رود گیلان دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ قزوین
استخر ۹ دی آبمیوه زنجیره ای سجاد دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ قزوین
آبمیوه زنجیره ای سجاد پیام تبریز دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۸ قزوین
حشمت رود گیلان قزوین دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۹ قزوین
قزوین آبمیوه زنجیره ای سجاد سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۹ قزوین
پیام تبریز استخر ۹ دی سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۰ قزوین
استخر ۹ دی قزوین سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۴ قزوین
آبمیوه زنجیره ای سجاد حشمت رود گیلان سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۵ قزوین

 

جدول رده بندی مرحله سوم گروه A
تیم تعداد بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
استخر آزادی ۱۲ ۱۱ ۰ ۱ ۱۵۵ ۶۴ ۹۱+ ۲۳
استان زنجان ۱۲ ۹ ۲ ۱ ۱۴۷ ۷۷ ۷۰+ ۱۹
توکا اصفهان ۱۲ ۶ ۶ ۰ ۱۰۲ ۱۰۸ ۶- ۱۲
پالایش نفت آبادان ۱۲ ۳ ۹ ۰ ۶۸ ۱۲۰ ۵۲- ۶
آکادمی شاخاب پارس ۱۲ ۰ ۱۲ ۰ ۵۰ ۱۵۳ ۱۰۳- صفر

 

جدول رده بندی مرحله سوم گروه B
تیم تعداد بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
نوفلاح الف ۱۲ ۱۰ ۰ ۲ ۱۵۶ ۷۳ ۸۳+ ۲۲
پیشگامان کویر یزد ۱۲ ۹ ۲ ۱ ۱۴۵ ۹۴ ۵۱+ ۱۹
پایا زرین شهرضا ۱۲ ۶ ۵ ۱ ۱۳۰ ۱۳۲ ۲- ۱۳
نوفلاح ب ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۷۲ ۱۴۳ ۷۱- ۲
فارس ۱۲ ۲ ۱۰ ۰ ۵۶ ۱۰۷ ۵۱- ۴

تیم فارس به دلیل عدم حضور در این مرحله از رقابت‌ها و با وجود داشتن امتیاز بیشتر نسبت به تیم نو فلاح (ب) به جایگاه ۵ جدول سقوط کرد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط