نتایج روز اول مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

Print Friendly
نتایج روز اول مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” روزگذشته (سه‌شنبه) در محل استخر آبادگران تبریز با حضور ۸ تیم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” صبح روزگذشته (سه‌شنبه) در محل استخر آبادگران تبریز با حضور ۸ تیم در دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال آغاز شد. این شناگران در رقابت‌های انتخابی ۶ منطقه کشور که ۲۳ الی ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برگزار شد توانستند جواز شرکت در این رقابت ‌ها را کسب نمایند.

این مسابقات در ۱۱ ماده انفرادی و ۳ ماده تیمی در دو روز پیگیری می شود.

 

نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۱-۱۲ سال (روز اول)

۱۰۰ متر پروانه ۱۱-۱۲ سال

  1. نیایش اسکندری ۲۵-۱۲-۰۱
  2. نگین قپانوری
  3. نازنین زهرا عبدی

۵۰ متر قورباغه ۱۱-۱۲ سال

  1. نیوشا بیات ۶۶-۳۸-۰۰
  2. یکتا شرافتی
  3. ستایش اسکندری

۵۰ متر آزاد ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا شرافتی ۷۱-۳۰-۰۰
  2. ستایش اسکندری
  3. اسرا پناهی

۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا شرافتی ۹۹-۴۱-۰۲
  2. ستایش اسکندری
  3. هستی سوهانی

۱۰۰ متر کرال پشت ۱۱-۱۲ سال

  1. نگار افشار مهر ۸۴-۱۵-۰۱
  2. یکتا شرافتی
  3. آوینا بخشایش

۵۰ متر پروانه ۱۱-۱۲ سال

  1. نگین قپا نوری ۱۹-۳۳-۰۰
  2. نازنین زهرا عبدی
  3. نیایش اسکندری

۵۰*۴ متر آزاد تیمی ۱۱-۱۲ سال

  1. منطقه ۲ الف (اسکندری، اسکندری، قپانوری، شرافتی) ۷۷-۰۵-۰۲
  2. منطقه ۲ ب (بیات، سوهانی، بخشایش، عبدی)
  3. آذربایجان شرقی (جعفرنژاد، فرحناک، رسولی، پناهی)

 

نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۳-۱۴ سال (روز اول)

۱۰۰ متر پروانه ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۰۷-۰۶-۰۱
  2. دینا امیر اسدی
  3. رزا رهبر

۵۰ متر قورباغه ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۰۰-۳۵-۰۰
  2. روژان اللهی
  3. وانیا دلاوری

۵۰ متر آزاد ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۴۰-۲۸-۰۰
  2. یاسمن صادقی
  3. آیناز شیخ عربی

۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۳-۱۴ سال

  1. دینا امیر اسدی ۷۱-۳۵-۰۲
  2. ستایش پورتالاری
  3. رزا رهبر

۱۰۰ متر کرال پشت ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۸۸-۰۹-۰۱
  2. یاسمن صادقی
  3. رزا استیلایی

۵۰ متر پروانه ۱۳-۱۴ سال

  1. مارال مزلقانی ۹۳-۳۱-۰۰
  2. آیناز شیخ عربی
  3. رزا رهبر

۵۰*۴ متر آزاد تیمی ۱۳-۱۴ سال

  1. منطقه ۲ الف (شیخ علیزاده، اللهی، پورتالاری، صادقی) ۴۷-۵۷-۰۱
  2. منطقه ۶ (استیلایی، اسماعیلی، حمزه پور، شیخ عربی)
  3. منطقه ۲ ب (مزلقانی، ذرات بصیر، رهبر، میرزایی)

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط