نتایج مرحله نخست لیگ دسته یک واترپلو زیر ۱۷ سال

Print Friendly
نتایج مرحله نخست لیگ دسته یک واترپلو زیر ۱۷ سال

مرحله نخست دومین دوره لیگ دسته یک واترپلو زیر ۱۷ سال پسران کشور در استخر حافظیه شیراز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  مرحله نخست دومین دوره لیگ دست یک واترپلو زیر ۱۷ سال پسران ۲۲ الی ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ در استخر حافظیه شیراز برگزار می‌شود. شهرام کمال زاده رئیس هیات شنا استان فارس در این خصوص گفت: مسابقات لیگ دسته اول واترپلو باشگاه‌های کشور با حضور ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۲ تیم از صبح روز گذشته(جمعه) در استخر مجموعه ورزشی حافظیه  شیراز آغاز شده است.

وی افزود: در این دوره از مسابقات تیم‌ها در قالب ۴ گروه سه تیمی به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت می‌پردازند .

کمال زاده افزود: در نخستین روز این مسابقات ۶ دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های فارس، آزادی ب تهران، خوزستان، زنجان و اهواز مقابل حریفان به برتری دست یافتند. تیم فارس با نتیجه ۶ بر ۵ تیم آبی المپیک اصفهان را شکست داد، آزادی ب تهران با نتیجه ۱۱ بر ۷ مقابل تیم آکادمی خوشبخت اصفهان به برتری دست یافت، طلایه داران تیرازیس و آزادی ج تهران ۹ بر ۹ مساوی کردند، تیم خوزستان با نتیجه ۱۸ بر ۶ مقابل دلفین آبی البرز به برتری دست یافت، زنجان ۱۲ بر چهار تیم تبریز را شکست داد و تیم هیئت شنا شیرجه و واترپلو اهواز ۱۴ بر سه تیم آکادمی قهرمانی خراسان رضوی را مغلوب کرد.

 

 

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ ساعت
۱ A آکادمی خوشبخت اصفهان ۷ ۱۱ آزادی ب  جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۰:۰۰
۲ A فارس ۶ ۵ آبی المپیک اصفهان جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۱:۰۰
۳ B آکادمی قهرمان خراسان رضوی  ۳ ۱۴ هیات شنا اهواز  جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۲:۰۰
۴ B تبریز ۴ ۱۲ زنجان جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۳:۰۰
۵ c دلفین ابی البرز ۶ ۱۸ خوزستان جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۴:۰۰
۶ c طلایه داران تیرازیس ۹ ۹ آزادی ج  جمعه
۹۸/۰۶/۲۲
۱۵:۰۰
۷ B آکادمی قهرمان خراسان رضوی ۷ ۳ تبریز شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۰:۰۰
۸ B زنجان  ۱۰ ۵ اهواز  شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۱:۰۰
۹ C دلفین آبی البرز ۵ ۱۸ طلایه داران تیرازیس  شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۲:۰۰
۱۰ C آزادی ج  ۱۰ ۳ خوزستان  شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۳:۰۰
۱۱ A آکادمی خوشبخت اصفهان  ۵ ۱۶ فارس شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۴:۰۰
۱۲ A آبی المپیک اصفهان  ۷ ۳ آزادی ب شنبه
۹۸/۰۶/۲۳
۱۵:۰۰
۱۳ B آکادمی قهرمان خراسان رضوی ۴ ۷ زنجان یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۹:۰۰
۱۴ B تبریز ۶ ۱۰ اهواز یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۱۰:۰۰
۱۵ C طلایه داران تیرازیس ۶ ۳ خوزستان یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۱۱:۰۰
۱۶ C دلفین آبی البرز ۲ ۱۳ آزادی ج  یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۱۲:۰۰
۱۷ A هیات شنا فارس ۶ ۶ ازادی ب یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۱۳:۰۰
۱۸ A آکادمی خوشبخت اصفهان  ۵ ۱۶ آبی المپیک اصفهان یکشنبه
۹۸/۰۶/۲۴
۱۴:۰۰

 

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط