نحوه اجرایی نمودن طرح بازآموزی مربیان کشور بررسی شد

در نشست کمیته مشورتی آموزش فدراسیون شنا که با حضور سرپرست این فدراسیون برگزار شد نحوه اجرایی نمودن طرح بازآموزی مربیان کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این جلسه برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا با اشاره به اهمیت موضوع آموزش در فدراسیون شنا بر نیازسنجی در استانها جهت تامین نیروی انسانی متخصص (مدرس و مربی) به منظور بهره گیری در استخر های شنا تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به توسعه علمی و تکنولو‍ژی در عصر حاضر نسبت به بروز رسانی دانش و مهارتهای فنی و علمی مدرسان و مربیان و غربال سازی مدرسان با تعیین شاخص های مربوطه و همچنین ظرفیت سازی در راستای برخورداری هر استان از یک مدرس مطالبی را عنوان کردند.

در ادامه این نشست بکتاش قیدی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون شنا نقطه نظرات خود را در خصوص ضرورت تشکیل کارگروه تخصصی آموزش در فدراسیون و اقداماتی که تاکنون در این زمینه از سوی کمیته آموزش انجام شده، ارائه کرد.

در ادامه این جلسه پیشکسوتان، کارشناسان و صاحب نظران حاضر در جلسه شامل ؛ پرویز هدایت، فرشته عدل، محمد حسین اقبالی، فرشاد کرمی، شهرناز ورنوس و عبد الرضا ریاحی نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل آموزشی در فدراسیون شنا مطرح کردند.

قرار است دومین نشست اعضای کمیته مشورتی آموزش فدراسیون شنا روز چهارشنبه ٢۵ مرداد در محل فدراسیون شنا برگزار شود.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.