پایان روز نخست مرحله سوم لیگ شنا

Print Friendly
پایان روز نخست مرحله سوم لیگ شنا

در پایان نخستین روز از مرحله سوم مسابقات قهرمانی شنا باشگاه های کشور شناگران مقاومت همچنان در تعقیب موج های آبی مشهد هستند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین روز از مرحله سوم مسابقات قهرمانی شنا باشگاه های کشور به پایان رسید. شناگران تیم موج های آبی مشهد همچنان با در […]

در پایان نخستین روز از مرحله سوم مسابقات قهرمانی شنا باشگاه های کشور شناگران مقاومت همچنان در تعقیب موج های آبی مشهد هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین روز از مرحله سوم مسابقات قهرمانی شنا باشگاه های کشور به پایان رسید. شناگران تیم موج های آبی مشهد همچنان با در اختیار داشتن بهترین رکوردها پیشتاز هستند. تیم های مقاومت و نفت تهران نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول مسابقات قرار دارند.

*نتایج کامل عصر روز نخست مسابقات قهرمانی شنا باشگاه های کشور:
*۲۰۰ متر کرال پشت:
۱- رهام پیروانی از تیم مقاومت یا زمان ۰۹.۷۴ : ۰۲ و امتیاز ۶۴۲
۲- محسن مهمان نواز از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۱۹.۰۵ : ۰۲ و امتیاز ۵۲۱
۳- محمد صحافی مقدم از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۱۹.۶۶ :۰۲ و امتیاز ۵۱۵

*۱۰۰ متر آزاد:
۱- احمد رضا جلالی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۵۴.۳۳ : ۰۰ و امتیاز ۶۴۴
۲- آرشام میرزایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۵۵.۷۲ : ۰۰ و امتیاز ۵۹۷
۳- پویا پور ابراهیم از تیم مقاومت با زمان ۵۵.۷۶ : ۰۰ و امتیاز ۵۹۵

*۵۰ متر قورباغه:
۱- امیر محمد شجایی فر از تیم مقاومت با زمان ۳۰.۶۲ : ۰۰ و امتیاز ۶۶۱
۲- مهدی انصاری از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۳۱.۶۸ : ۰۰ و امتیاز۵۹۷
۳- امیر طاهری از تیم نفت امیدیه با زمان ۳۱.۷۵ : ۰۰ و امتیاز ۵۹۳

* ۸۰۰ متر آزاد:
۱- آرین اولیایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۱۲.۴۱ : ۰۹ و امتیاز ۵۴۸
۲- اصلان صالحیان از تیم مقاومت با زمان ۳۲.۷۱ : ۰۹ و امتیاز ۴۹۲
۳- سجاد ویسانیان از تیم مقاومت با زمان ۴۵.۳۸ : ۰۹ و امتیاز ۴۶۱

*۴۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱- سعید آشتیانی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۲.۹۹ : ۰۵ و امتیاز ۵۲۱
۲- احمدرضا جلالی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۷.۲۸ : ۰۵ و امتیاز ۵۰۰
۳- امید وکیلی از تیم مقاومت با زمان ۱۰.۴۸ : ۰۵ و امتیاز ۴۸۴

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط