پایان همکاری فدراسیون با سرمربی آلمانی تیم ملی شنا

مسئولان فدراسیون شنا طی مراسمی با تقدیر از یورگ وویت سرمربی آلمانی تیم ملی شنا به همکاری خود با این مربی آلمانی پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در مراسمی که با حضور برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا، محسن رضوانی و محسن سمیع زاده دبیر و مدیر اجرایی فدراسیون شنا برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات شش ماه گذشته یورگ وویت سرمربی آلمانی تیم ملی شنا، همکاری این مربی با فدراسیون شنا پایان یافت.
مسئولان فدراسیون شنا، شرایط اقتصادی کشور و مسائلی که در ماه‌های اخیر پیرامون حوزه ارز اتفاق افتاد را دلیل قطع همکاری با این سرمربی آلمانی عنوان کرده اند.

برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا در این باره اظهار داشت: صلاح دیدیم تا با مربی‌ی که ماهیانه ٣۰ میلیون تومان هزینه روی دست فدراسیون می‌گذارد قرارداد خود را به پایان برسانیم.
وی گفت: البته در مدت حضور یورگ سرمربی شنا، برنامه‌هایی برای ارتقای سطح کیفی مربیان داخلی داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های تمرینی را زیر نظر مربیان داخلی دنبال کنیم تا ملی‌پوشان از این نظر آسیب نبینند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.