پرونده مرحله اول قهرمانی شنا باشگاه های کشور بسته شد

Print Friendly
پرونده مرحله اول قهرمانی شنا باشگاه های کشور بسته شد

پرونده مرحله نخست رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با پیشتازی تیم موج های آبی مشهد به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان دومین روز از مرحله نخست رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور تیم موج های آبی مشهد همچنان با ۶۵۴ امتیاز در صدر جدول […]

پرونده مرحله نخست رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با پیشتازی تیم موج های آبی مشهد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان دومین روز از مرحله نخست رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور تیم موج های آبی مشهد همچنان با ۶۵۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

همچنین تیم های مقاومت، نفت تهران و بانک حکمت ایرانیان نیز در رده های دوم تا چهارم جای گرفته اند.

*مجموع امتیازات تیم ها در پایان مرحله نخست:
۱ موج های آبی مشهد ۶۵۴
۲ مقاومت ۵۹۸
۳ نفت تهران ۴۲۸
۴ بانک حکمت ایرانیان ارتش۳۷۶
۵ ناجیان راستین البرز ۳۳۰
۶ چوکا ۳۰۹
۷ شهبازی زنجان ۲۴۵
۸ نفت امیدیه ۱۹۰

* نتایج دومین روز رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور:

۲۰۰ متر آزاد:
۱ همایون حقیقی، چوکا ۲.۰۳.۶۳
۲ فرشید محمودی، مقاومت ۲.۰۵.۳۵
۳ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۲.۰۶.۵۶

۵۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۲۵.۸۳
۲ مهدی انصاری، موجهای آبی مشهد ۲۵.۹۱
۳ پوریا پورابراهیم، مقاومت ۲۶.۲۷

۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۱.۰۰.۶۴
۲ محسن مهمان نواز، موجهای آبی مشهد ۱.۰۱.۶۹
۳ عارف چگینی، ناجیان راستین البرز ۱.۰۳.۷۰

۱۰۰ متر قورباغه:
۱ امیر شجاعی فر، مقاومت ۱.۰۸.۰۹
۲ آریا نسیمی شاد، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۱۵
۳ سروش خواجگی، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۲۲

۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرین علیایی، آرشام میرزایی، سامان خواجگی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۸.۳۸.۳۶
۲ “سجاد ویسانیان، فرشاد فیاض، فرشید محمودی زاویه، بهزاد صیاد” مقاومت ۸.۴۲.۰۶
۳ “همایون حقیقی، بابک هادی نژاد، آرین صید گاهی، مهدی مصطفوی” چوکا ۸.۵۶.۵۷

۲۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۲.۱۷.۲۱
۲ امیر محمد شجاعی فر، مقاومت ۲.۱۸.۵۳
۳ آرین علیایی، موجهای آبی مشهد ۲.۲۰.۵۰

۱۰۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۵۸.۲۲
۲ مهدی انصاری، موج های ابی مشهد ۵۹.۲۷
۳ احمد رضا جلالی، موج های ابی مشهد ۵۹.۸۸

۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرشام میرزایی، سینا نیرومند، سروش خواجگی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۳.۴۱.۹۱
۲ “پویا پورابراهیم، بهزاد صیاد، رهام پیروانی، فرشید محمودی زاویه” مقاومت ۳.۴۳.۷۹
۳ “همایون حقیقی، مهدی مصطفوی، سینا رجبی مقدم، آرین صیدگاهی” چوکا ۳.۴۹.۴۳

۱۵۰۰ متر آزاد:
۱ آرین اعلیایی، موج های آبی مشهد ۱۸.۰۴.۴۶
۲ سجاد ویسانیان، مقاومت ۱۸.۳۱.۰۳
۳ سجاد فرشچی، موج های آبی مشهد ۱۸.۳۴.۸۱


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط