واترپلوی جوانان آسیا - اندونزی/

چین، ایران را برد و جدول مسابقات را پیچیده‌تر کرد

Print Friendly
چین، ایران را برد و جدول مسابقات را پیچیده‌تر کرد

چهارمین دیدار تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در پنجمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا با حساب ۱۲ بر ۱۰ به سود چین تمام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در چهارمین روز رقابت های قهرمانی آسیا به دیوار چین خورد. چینی‌ها با  دو پیروزی و یک شکست به ترتیب مقابل اندونزی، ازبکستان و ژاپن پای به این دیدار گذاشتند.

این مسابقه در تمامی دقایق نزدیک و نفس‌گیر پیگیری شد و در پایان چینی‌ها ۱۲ بر ۱۰ پیروز از آب خارج شدند.

تیم ایران تاکنون یک تساوی و یک پیروزی از چهار دیدار ابتدایی خود بدست آورده است و فردا (دوشنبه) در آخرین مسابقه باید به مصاف ازبکستان برود. ازبک‌ها با تیم خوب امسال خود و شکست قزاقستان در روز گذشته به جمع مدعیان اضافه شده‌اند و برای دیدار پایانی خود از انگیزه بالایی برخوردارند.

الکساندر چیریچ سرمربی تیم‌های ملی، هدایت این تیم را بر عهده دارد. وحید رضایی و مهدی پنام تاش مربیان تیم ملی و رضا فیوضی‌زاده به عنوان دستیار مربی ترکیب کادر فنی ایران را تشکیل می‌دهند. نادر غفوری رئیس کمیته فنی واترپلو ایران هم وظیفه سرپرستی این تیم را بر عهده دارد.

امین قویدل، ارشیا الماسی، مهدی یزدان خواه، عرفان لشگری، سید سجاد ساویز، امیرحسین حیدری، علیرضا پورنگ، علیرضا شادپی، امیر حسین رهبر، شایان قاسمی، حسین خالدی تبار، کامران جلیلی و حامد کریمی ملی پوشان ایران در این رقابت‌ها هستند.

 

ادامه برنامه پنجمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا:

(۳۱ تیر تا ۴ مرداد ۱۳۹۵)

 

روز پنجم (چهارم مرداد ۱۳۹۵):

  • ازبکستان – ایران (۰۹:۳۰ به وقت تهران)
  • قزاقستان – چین
  • ژاپن – اندونزی

 

انتهاى پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط