گچساران برنده دیدار نا تمام با انقلاب شیرازاعلام شد

کمیته انظباطی فدراسیون شنا آرای خود را درخصوص بازی نا تمام تیمهای نفت و گاز گچساران وانقلاب شیراز از هفته دوم لیگ برتر را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،کمیته انظباطی فدراسیون شنا رای دیدار نا تمام تیمهای نفت و گاز گچساران وانقلاب شیراز از هفته دوم بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو را به این شرح اعلام کرد:
١-نتیجه بازی بعلت ترک بازی توسط تیم فارس، پنج بر صفر به نفع تیم واترپلو نفت و گاز گچساران اعلام می شود.

٢-بعلت مشکلات حاشیه ای عده ای از تماشاگرنماها، تیم نفت و گاز گچساران از تاریخ این ابلاغ بعنوان میزبان یک بازی از حضور تماشاچیان در محل استخر مسابقات تیم مذکور محروم خواهد بود.

٣- آقایان پوریا حسنی از تیم انقلاب فارس، آرش شعری، فرشید مردانی، ساسان کوهی از نفت و گاز گچساران براساس قوانین بین المللی فینا و بعلت اظهار ندامت و پشیمانی در جلسه کمیته انضباطی هر کدام شامل یک جلسه محرومیت از بازی بعدی، که این حکم نیز در مورد آنان اجرا گردید.
این حکم به صورت نهایی صادر شده و افراد حاضر در بند سه دوران محرومیت خود را پشت سر گذاشتند و می توانند از هفته ششم لیگ برتر در ترکیب تیمهای خود حاظر شوند.
شایان ذکر است در دیدار این دو تیم که به میزبانی گچساران برگزار شد در حالی که تنها ١۵ ثانیه به پایان این دیدار باقی مانده بود و نتیجه١١بر١۰ به سود میزبان بود،تیم فارس با ترک بازی موجب ناتمام باقی ماندن این دیدار شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.