آئین نامه اجرایی جشنواره شنا ۱۱ و ۱۲ سال پسران اصفهان

جشنواره شنای پسران در رده سنی 11 و 12 سال (متولدین 1389و1388) به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به میزبانی هیات شنا استان اصفهان در شهرمبارکه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بر اساس تصمیم کمیته فنی شنا مقرر شد جشنواره شنای پسران در رده سنی ۱۱  و ۱۲  سال (متولدین ۱۳۸۹و۱۳۸۸) به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جهت توسعه کمی و کیفی شنای کشور و همچنین شناسایی و کشف مستعدین برگزار شود. این جشنواره به میزبانی هیات شنا استان اصفهان در شهر مبارکه روزهای ۱۱ و ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

حداکثر نفرات اعزامی اعم از مربی و سرپرست، ورزشکار ۹ نفرخواهد بود و تیم ها می توانند در قالب باشگاه ها یا دسته جات آزاد در این مسابقات حضور بهم رسانند.

 

 

برای دریافت فایل کامل  آئین نامه اجرایی جشنواره شنا ۱۱ و ۱۲ سال پسران اصفهان کلیک کنید. 

 

 

محل وزمان اجرای جشنواره:

رده سنی

متولدین ورود به اردو شروع جشنواره پایان جشنواره
کودکان ۱۱-۱۲ سال (پسر) ۱۳۸۹-۱۳۸۸ بعدازظهر چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ صبح روز پنج شنبه
۱۴۰۰/۰۹/۱۱

بعدازظهر روز جمعه
۱۴۰۰/۰۹/۱۲

محل برگزاری و اسکان شناگران: متعاقباً اعلام خواهد گردید.

مسئول پذیرش :خانم زهرا مدنی

سرپرست اجرایی جشنواره: آقای پیمان گرامی 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.