آخرین دوره کلینیک تخصصی بازآموزی واترپلو

آخرین دوره کلینیک تخصصی بازآموزی مربیان و داوران ‏واترپلو قبل از شروع مسابقات رسمی واترپلو ، 30 و 31 تیر 1394 برگزار می شود.

به گزراش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ آخرین دوره کلینیک تخصصی بازآموزی ویژه مربیان و داوران  واترپلو قبل از شروع مسابقات رسمی واترپلو (مسابقات رده‌های سنی لیگ دسته یک و لیگ برتر) در روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۴/۳۰ و روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۴/۳۱ برگزار می شود. کلیه داوران و مربیانی که قصد دارند در سال جاری در امور واترپلو فعالیت کنند موظف به شرکت در دوره بازآموزی هستند.

لازم به ذکر است داورانی که حدنصاب نمره قبولی ۷۰ را کسب نکرده‌اند باید برای آزمون مجدد در این کلینیک ثبت نام کنند. عدم شرکت مربیان و داوران در جلسات یاد شده به منزله انصراف آن‌ها از فعالیت در سال ۱۳۹۴ می‌باشد.

 

—مدارک مورد نیاز:

  • همراه داشتن اصل مدرک مربیگری / داوری واترپلو و تصویر آن.
  • تصویر شناسنامه.
  • تصویر کارت ملی.
  • دو قطعه عکس ۴×۳
  • ارائه معرفی نامه از طرف هیأت شنای استان.
  • فیش واریزی مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای مربیان و ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای داوران به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی بنام فدراسیون شنا

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.