آریا نسیمى شاد: هدفم بازی های آسیایی ۲۰۱۹ است

ملی پوش شنای ایران پس از پایان مسابقات شنای بازی های آسیایی گفت: هدفم حضور موفق در بازي‌هاى آسيايى ٢٠١٩ است و اميدوارم در آن مسابقات با قدرت بيشترى حاضر شوم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ آریا نسیمی شاد، پدیده ۱۴ ساله شنای ایران پس از شکستن رکورد ملی بزرگسال و حضور موفق در بازی های آسیایی اینچئون اظهار کرد: در آخرین روز مسابقات در ماده ۵٠ متر قورباغه شرکت کردم. در این ماده توانستم رکورد خودم را حدود ٢٠ صدم کاهش دادم. اما در تیمى زیاد خوب نبودم و نتوانستم رکورد بزنم.

وی افزود: به نظرم سطح مسابقات خوب بود اما ما مى توانستیم خیلى بهتر از این باشیم. شاید بخاطر کم تجربگى نتوانستیم رکوردهایى که در توانمان بود را شنا کنیم. مصدومیت مهدی انصارى خیلى به ما ضربه زد. اگر او مصدوم نمى شد قطعا نتیجه بهترى مى گرفتیم و حتی مى توانستیم به فینال صعود کنیم و رکورد ملى را هم کاهش دهیم.

نسیمی شاد گفت: هدف بعدى من حضور موفق در بازی هاى آسیایى ٢٠١٩ است و امیدوارم در آن مسابقات با قدرت بیشترى حاضر شوم.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.