آغاز مرحله سوم لیگ برتر واترپلو از فردا+برنامه مسابقات

مرحله سوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو با پیگیری رقابت‌های گروه A از فردا(پنجشنبه) در استخر بین المللی شهید شیرودی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم بیست و نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور از فردا(پنجشنبه) به میزبانی تیم پرسپولیس در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز می‌شود.

در دیدار نخست این مرحله در گروه ‌A دو تیم پرسپولیس و استخر نوفلاح از ساعت ۹:۰۰ صبح روز پنجشنبه(پنجم دی ۱۳۹۸) به مصاف هم خواهند رفت. در ادامه از ساعت ۱۰:۱۵ تیم‌های دانشگاه آزاد خراسان رضوی و سایپا به آب می‌زنند.

طبق اعلام سازمان لیگ دیدار های گروه B این مسابقات به میزبانی تیم نفت امیدیه هفته آینده پنجنشبه و جمعه (۱۲ و ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸) در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

در پایان مرحله دوم این‌رقابت‌ها تیم‌های پرسپولیس و گچساران همچون مرحله نخست این مسابقات به ترتیب در گروه A و B با ۱۲ و ۱۰ امتیاز صدر نشین شدند.

این دوره از مسابقات با حضور تیم های پرسپولیس، دانشگاه آزاد اسلامی، استخر شهید نوفلاح و سایپا در گروه A و تیم های رعد پدافند، پیشگامان کویر یزد، نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران در گروه B پیگیری می‌شود.

 

برنامه زمانبندی مرحله سوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۸- میزبان نفت امیدیه و پرسپولیس:

گروه A: 

ردیف گروه تیم تیم روز تاریخ ساعت محل برگزاری میزبان
۱ A پرسپولیس  استخر شهید نوفلاح پنجشنبه
۹۸/۱۰/۰۵
۹:۰۰  استخر ۹دی تهران پرسپولیس
۲ A دانشگاه آزاد اسلامی
خراسان رضوی
سایپا پنجشنبه
۹۸/۱۰/۰۵
۱۰:۱۵  استخر ۹دی تهران پرسپولیس
۳ A سایپا استخر شهید نوفلاح پنجشنبه
۹۸/۱۰/۰۵
۱۷:۱۵  استخر ۹دی تهران پرسپولیس
۴ A پرسپولیس دانشگاه آزاد اسلامی
خراسان رضوی
پنجشنبه
۹۸/۱۰/۰۵
۱۸:۳۰  استخر ۹دی تهران پرسپولیس
۵ A پرسپولیس  سایپا جمعه
۹۸/۱۰/۰۶
۱۰:۱۵  استخر ۹دی تهران پرسپولیس
۶ A دانشگاه آزاد اسلامی
خراسان رضوی
استخر شهید نوفلاح جمعه
۹۸/۱۰/۰۶
۱۱:۳۰  استخر ۹دی تهران پرسپولیس

گروه B: 

ردیف گروه تیم تیم روز تاریخ ساعت محل برگزاری میزبان
۱ B رعد پدافند نفت امیدیه پنجشنبه
۹۸/۱۰/۱۲
۹:۰۰  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه
۲ B پیشگامان کویر یزد نفت و گاز گچساران پنجشنبه
۹۸/۱۰/۱۲
۱۰:۱۵  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه
۳ B نفت و گاز گچساران نفت امیدیه پنجشنبه
۹۸/۱۰/۱۲
۱۷:۱۵  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه
۴ B رعد پدافند پیشگامان کویر یزد پنجشنبه
۹۸/۱۰/۱۲
۱۸:۳۰  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه
۵ B رعد پدافند نفت و گاز گچساران جمعه
۹۸/۱۰/۱۳
۱۰:۱۵  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه
۶ B پیشگامان کویر یزد نفت امیدیه جمعه
۹۸/۱۰/۱۳
۱۱:۳۰  استخر ۹دی تهران نفت امیدیه

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.