آغاز مسابقات قهرمانی واترپلو زیر ۱۲ سال

مسابقات قهرمانی واترپلو زیر ۱۲ سال تحت عنوان جام شهدای غواص از صبح امروز (سه شنبه) به میزبانی استان زنجان با حضور شش تیم از پنج استان کار خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات واترپلو قهرمانی جام شهدای غواص برای رده سنی ۱۲-۱۱ سال از تاریخ ۲۸ مرداد در زنجان با حضور شش تیم آغاز شد و روز پنجشنبه (۳۱ مرداد) با معرفی تیم های برتر به کار خود خاتمه می دهد. در این مسابقات شش تیم از پنج استان حضور دارند. تیم های زنجان الف، زنجان ب، تهران، پیشگامان یزد، کرمانشاه و اصفهان تیم های حاضر در این مسابقات هستند.
این رقابت ها به صورت دوره ای برگزار می شود. صبح امروز تیم های زنجان الف، پیشگامان یزد و تهران بر حریفان خود غلبه کردند. رقابت های روز نخست با برگزاری سه دیدار عصر امروز پایان یافت.

*نتایج کامل روز نخست مسابقات واترپلو قهرمانی جام شهدای غواص رده سنی ۱۲-۱۱:
زنجان الف ۵ – اصفهان ۳
زنجان ب ۱ – پیشگامان یزد ۱۱
کرمانشاه صفر – تهران ۸
زنجان الف ۵ – یزد ۲
اصفهان ۹ – کرمانشاه ۵
زنجان ب ۲ – تهران ۱۲

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.